„Dobre chłopaki” czyli pierwszy spot FORTUNA Puchar Polski Playarena

„Dobre chłopaki” czyli...
"Sukces to zasługa całej drużyny" - tymi słowami zaczyna się pierwszy klip promujący Fortuna Puchar Polski Playarena - rozgrywek, które w 2016 roku zostały zainaugurowane po raz pierwszy.

Do rywalizacji w piłce nożnej 6-osobowej przystąpiło już ponad blisko 800 drużyn, a w wielkim finale znajdą się 40 z nich. Do rywalizacji wciąż można się przyłączyć. Otwarte zapisy trwają w jedenastu polskich miastach.

Zakłady Bukmacherskie Fortuna i Playarena połączyły w bieżącym roku swoje siły, by utworzyć rozgrywki dla amatorskich piłkarzy na terenie całej Polski. W 40 polskich miastach organizowane są pucharowe rozgrywki w piłce nożnej 6-osobowej. To właśnie punkt wyjścia do klipu zachęcającego do zaangażowania w futbol w najczystszej postaci. Za produkcję odpowiedzialny był bardzo doświadczony reżyser Marcin Ziębiński.

- Staramy się uchwycić to, co niepowtarzalne w piłce nożnej. Uchwycić momenty dynamiki, atrakcyjnie pokazać lot piłki. Trzeba ustawić kamerę w nietypowych punktach, żeby wyglądało to inaczej niż w trakcie relacji z meczu - mówi Ziębiński, w przeszłości nominowany m.in. do nagród Złotych Lwów i Złotej Kaczki.

Spot wspiera hasło #OdkryjWsobieZawodnika odnoszący się do idei powstania rozgrywek „Playarena”. Wszystko zaczęło się od wrocławskich studentów, którzy by znaleźć chętnych do gry w piłkę, stworzyli portal internetowy playarena.pl. Dziś w zmaganiach bierze udział ponad 200 tysięcy zawodników z 80 miejscowości. Aktualnie rywalizacja o FORTUNA Puchar Polski Playarena toczy się na etapie turniejów drużyn o Puchar Miasta. Wciąż w 9 z 40 ośrodków można przystąpić do rywalizacji, której stawką będzie pierwszy w historii tytuł zdobywcy Pucharu Polski w piłce nożnej 6-osobowej. Miejsca, w których zapisy są jeszcze otwarte, można znaleźć na stronie www.playarena.pl/fortuna. 

Finaliści regionalni zostaną wyłonieni pod koniec czerwca, natomiast finał ogólnopolski rozgrywek odbędzie się 9 lipca. Tam, gdzie do wyścigu o Puchar Miasta zgłosiła się duża liczba uczestników, rywalizacja zaczyna się od zmagań grupowych, po których następuje faza pucharowa.

Do rywalizacji w FORTUNA Pucharze Polski Playarena zgłosiło się łącznie blisko 800 drużyn z kilkudziesięciu polskich miast. Najwięcej zespołów przystąpiło do gry w Lublinie, bo aż 64 ekipy. Wiele drużyn wystartowało także w rozgrywkach pucharowych w Poznaniu, Łodzi i Gdańsku - odpowiednio 48, 42 i 36, natomiast w pozostałych miejscowościach dominuje liczba 32 bądź 16 ekip. Wciąż jest szansa, żebyście i wy - cytując fragment klipu - odkrywali w sobie zawodników. Bo w końcu "drużyna to kwestia dobrych chłopaków".

Zobacz spot - TUTAJ.

Agencja odpowiedzialna za strategię kampanii mediowej i uzupełniające ją działania w zakresie content marketingu - CIA Content Impact Agency

Dom produkcyjny: FeelMovie

Reżyser: Marcin Ziębiński
Zobacz także:
Gloria Victis zdobywcą FORTUNA Pucharu Polski Playarena! Prawie 800 drużyn walczy o FORTUNA Puchar Polski Playarena Startuje FORTUNA Puchar Polski Playarena!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |