„Rozbłyśnij z Rondo 1” - konkurs

Trwają przygotowania do VII Biegu Na Szczyt Rondo 1 w Warszawie, który odbędzie się 11 marca 2017 roku.

Organizatorzy imprezy wraz z portalem NowaWarszawa.pl przygotowali konkurs, w którym zwycięskie prace konkursowe w postaci projektów graficznych zostaną wyświetlone na fasadzie budynku Rondo 1. Co więcej, do wygrania są trzy bezpłatne pakiety startowe na wydarzenie.

Konkurs „Rozbłyśnij z Rondo 1” przeznaczony jest nie tylko dla biegaczy, ale też dla miłośników nowoczesnej architektury i miejskiego stylu życia. Zadaniem uczestników jest przygotowanie, w oparciu o szablon fasady budynku, projektu graficznego, który zostanie wyświetlony na biurowcu Rondo 1 w formie iluminacji świetlnej. 

- W ubiegłym roku światła w oknach biurowca Rondo 1 ułożyły się w kształt biegacza na schodach. Tym razem chcemy oddać projekt w ręce internautów. Liczymy, że ich pomysłowość nas zaskoczy, a my będziemy mogli przez trzy kolejne weekendy rozświetlić Rondo 1 ciekawymi obrazkami – mówi Piotr Jakóbik, rzecznik prasowy imprezy.

Zgłoszenia można przesyłać do 7 lutego. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na portalu NowaWarszawa.pl oraz stronie internetowej www.biegnaszczyt.pl. Nagrodzone zostaną trzy osoby, które poza możliwością podziwiania swojego projektu na fasadzie Rondo 1, otrzymają prawo bezpłatnego udziału w Biegu Na Szczyt Rondo 1.

Bieg Na Szczyt Rondo 1 organizowany jest nieprzerwanie od 2011 roku. Ostatnia edycja imprezy miała rangę Mistrzostw Europy w Bieganiu po Schodach, przyznaną przez Towerrunning World Association. Mistrzem Starego Kontynentu został Niemiec, Christian Riedl, który wyprzedził polskiego specjalistę w tej dyscyplinie, Piotra Łobodzińskiego. Wśród kobiet triumfowała Polka, Anna Ficner. W tym roku, impreza będzie miała rangę Towerrunning 120 i będzie zaliczana do klasyfikacji Towerrunning Tour 2017.

Dochód z opłat startowych przekazywany jest w całości na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. W sześciu dotychczasowych edycjach zebrano już w ten sposób ponad 150 000 złotych.

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |