PEKIN 2008: WIESZCZEK Z...

PEKIN 2008: WIESZCZEK Z BRĄZOWYM MEDALEM!

Agnieszka Wieszczek zdobyła brązowy medal igrzysk olimpijskich w Pekinie!

Pekin 2008: Wieszczek powalczy o brąz!

Agnieszka Wieszczek przegrała z Bułgarką Stanką Zlatewą w półfinale turnieju zapaśniczek do 72 kg.
Pekin 2008: Maszczyk w...

Pekin 2008: Maszczyk w ćwierćfinale

Polski bokser Łukasz Maszczyk wygrał z Namibijczykiem, Japetem Uutonim w kategorii do 48 kg.

Pekin 2008: Polskie florecistki na 7. miejscu

Polskie florecistki pokonały w turnieju drużynowym Egipcjanki 45:14 i ostatecznie zostały sklasyfikowane na 7. miejscu Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.
Pekin 2008: Srebrny medal...

Pekin 2008: Srebrny medal polskich szpadzistów!

Polscy szpadziści zdobyli srebrny medal Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. W finale turnieju drużynowego nasi szermierze nie sprostali zdecydowanym faworytom, Francuzom.

Pekin 2008: Wojnarowicz wyeliminowany

Polski judoka Janusz Wojnarowicz przegrał swoją pierwszą walkę repesażową z Niemcem Andreasem Tolzerem, w kategorii +100 kg i odpadł z dalszej rywalizacji.

Pekin 2008: Wojnarowicz w 3. rundzie

Janusz Wojnarowicz awansował do 3. rundy turnieju judoków w kategorii +100 kg.

Pekin 2008: Nieudany występ Sadkowskiej

Urszula Sadkowska przegrała swoją pierwszą walkę na turnieju olimpijskim. Polska judoczka uległa w kategorii +78 kg reprezentantce Kazachstanu, Gulzhan Issanową.

Pekin 2008: Polscy szpadziści w półfinale!

Polscy szpadziści awansowali do półfinału olimpijskiego turnieju drużynowego.
Pekin 2008: Matyjaszek...

Pekin 2008: Matyjaszek przegrał walkę o brązowy medal

Przemysław Matyjaszek przegrał walkę o brązowy medal w judo w kategorii 100 kg. Polak okazał się gorszy od Azera Movluda Miralijewa.