25 lutego 2017 - czwarta edycja Red Bull Bieg Zbójników

25 lutego 2017 - czwarta...
25 lutego 2017 roku odbędzie się 4. edycja zawodów Red Bull Bieg Zbójników.

Jest to bieg narciarski dla amatorów i profesjonalistów o nietypowej formule sportowej, który rozpocznie się u podnóża Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej, a zakończy na szczycie Jankulakowskiego Wierchu.

Zawodnicy pokonają specjalnie zaprojektowaną, ponad 8-kilometrową trasę, bogatą w podejścia, zjazdy i przeszkody. Nie będą to trudne przeprawy, a raczej momenty, w których odrobina sprytu i sprawności może pomóc w zdobyciu przewagi. Technika biegu jest dowolna. 

Na najszybszych zbójników w rywalizacji mężczyzn i kobiet czekają prestiżowe trofea oraz wartościowe łupy od partnerów: Salomon, Thule, Odlo, Viking, Suunto i GoPro. Wyróżnionych zostanie również kolejnych pięć najszybszych kobiet i pięciu mężczyzn. 

W biegu mogą wziąć udział wszyscy, którzy ukończyli 16 lat. Rejestracja do udziału w zawodach rozpocznie się 10 stycznia 2017 roku na stronie: www.redbull.pl/biegzbojnikow. 

Red Bull Bieg Zbójników to okazja, by sprawdzić się na zaskakującej trasie i stoczyć zacięty bój w drodze na szczyt. Zbójnicy głodni nowych wrażeń, powinni już teraz zaznaczyć datę imprezy w kalendarzu!

IV EDYCJA RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW

Białka Tatrzańska - Kotelnica Białczańska
25 lutego 2017 - start zawodów godzina 12:00

Opłata startowa: 

30 zł - do 31.01
40 zł - 31.01-23.02 godz. 14.00
50 zł - na miejscu w biurze zawodów


fot. Red Bull Content Pool...
fot. Red Bull Content Pool / Łukasz Nazdraczew

fot. Red Bull Content Pool...
fot. Red Bull Content Pool / Marcin Kin

fot. Red Bull Content Pool...
fot. Red Bull Content Pool / Marcin KinZobacz także:
Andrzej Pradziad i Anna Mąka wygrywają Red Bull Bieg Zbójników IV edycja Red Bull Bieg Zbójników już w najbliższą sobotę! Red Bull Bieg Zbójników - wyzwanie dla każdego Wystartowały zapisy na zawody Red Bull Bieg Zbójników Kotelnica Białczańska pełna słońca, energii i zbójeckich charakterów

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |