5150 Warsaw Triathlon - zakochaj się w triathlonie!

Już w najbliższą niedzielę ulice Warszawy zostaną opanowane przez triathlonistów biorących udział w pierwszej w stolicy imprezie licencjonowanej przez World Triathlon Corporation.

Organizatorzy przygotowali atrakcje nie tylko dla zawodników. Na Placu Teatralnym powstanie miasteczko triathlonowe, a wzdłuż trasy punkty kibicowania. 

Triathlon to bardzo spektakularny sport. W ciągu kilku godzin można obserwować zawodników w wodzie, na rowerze oraz biegnących. Ta różnorodność to jeden z powodów, dla których jest to dyscyplina olimpijska. Warszawiacy, pomimo że sport jest w mieście wszechobecny, do tej pory nie mieli okazji oglądać zawodów triathlonowych w samym centrum miasta. To doskonała okazja, aby niedzielne przedpołudnie spędzić dopingując zawodników - mówi Michał Drelich, dyrektor 5150 Warsaw Triathlon.

Organizatorzy przygotowali punkty kibicowania z DJ-em, muzyką na żywo oraz pokazami capoeiry. Na Placu Teatralnym, na wielkim telebimie będzie można śledzić zmagania zawodników za pośrednictwem transmisji online, którą poprowadzą: Iwona Guzowska, triathlonistka i mistrzyni świata w kick-boxingu oraz znany warszawskiej publiczności z komentowania meczów stołecznej Legii - Dariusz Urbanowicz. 

Czynny udział w kibicowaniu zapowiedzieli warszawscy artyści. Jedną z głównych atrakcji będzie koncert formacji złożonej z legendarnych muzyków jazzu tradycyjnego Happy Play Jazz Band przy Skwerze Hoovera. Na Krakowskim Przedmieściu usłyszymy muzyków ulicznych i najbardziej żywiołową cześć słynnego Bum Bum ORKeSTAR. W Parku Kazimierzowskim zobaczymy batukadę w wykonaniu grupy perkusyjnej Bloco Central i pokazy capoeiry zaś na wirażu ul. Karowej kibicowanie wspomagać będzie Bartosz, warszawski DJ znany bywalcom parkietów z projektów Full Tandeta i Global Diggers - mówi Tomasz Kaliński, organizator oprawy 5150 Warsaw Triathlon. 

Więcej informacji oraz program imprezy dostępny jest na stronie www.5150warsaw.com oraz na www.facebook.com/5150warsaw. 

Partnerem strategicznym 5150 Warsaw Triathlon jest m.st. Warszawa.
Zobacz także:
5150 Warsaw Triathlon najlepszą imprezą w stolicy? 5150 Warsaw Triathlon wraca w 2017 roku! Elliot Smales i Paulina Kotfica najlepsi w 1. edycji 5150 Warsaw Triathlon 5150 Warsaw Triathlon - Wielki triathlon wraca do stolicy! 5150 Warsaw Triathlon: Treningi pływackie w wodach otwartych

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |