59. Memorial 24 Padlych Hrdinov SNP z udziałem Justyny Kowalczyk i kadry A

59. Memorial 24 Padlych...
29 i 30 grudnia w Strbskem Plesie na Słowacji odbędą się zawody FIS - 59 Memorial 24 Padlych Hrdinov SNP z udziałem licznej grupy naszych zawodników na czele z Justyną Kowalczyk i zawodniczkami i zawodnikami naszych kadr A i młodzieżowej.

Dwudniowe zawody to czwartkowe (29.12) sprinty stylem klasycznym oraz piątkowe (30.12) biegi dystansowe również klasykiem na dystansach 5 (kobiety i juniorki) 7,5 (juniorzy) oraz 10 kilometrów (seniorzy).

Zawody na Słowacji są okazją dla kibiców biegów narciarskich zobaczenia w akcji Justyny Kowalczyk oraz całej naszej kadry z zapleczem włącznie.

Zawody w Szczyrbskim Plesie będą powrotem po latach, ostatni start w tym kraju naszej zawodniczki miał miejsce w 2008 roku, kiedy to Justyna startowała w zawodach Slavic Cup w Skalce (19-20.03.2008) wygrywając oba biegi. Liczymy na powtórkę!

Na starcie nie zobaczymy Macieja Staręgi, który szykuje sie do pierwszych startów w Tour de Ski 2017.


Zobacz także:
Justyna Kowalczyk i Maciej Staręga mistrzami Polski na dystansach MŚ w Lahti: Kowalczyk ósma w biegu na 10 km techniką klasyczną PŚ w Otepaeae: Kowalczyk piąta w biegu na 10 km techniką klasyczną! PŚ w PyeongChang: Kowalczyk zwycięża w biegu łączonym! PŚ w PyeongChang: Kowalczyk czwarta w sprincie techniką klasyczną! Największa rywalka Justyny Kowalczyk wraca do Pucharu Świata!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |