Agnieszka Radwańska i Lexus - ulubieńcy fanów

Agnieszka Radwańska i...
Agnieszka Radwańska już po raz szósty z rzędu została wybrana ulubioną tenisistką fanów w zorganizowanym w mediach społecznościowych ogólnoświatowym plebiscycie WTA Social Fan Favorites.

Jej ulubionymi samochodami są hybrydowe Lexusy GS i RX - dynamiczne auta, doskonale dopasowane do temperamentu mistrzyni rakiety.

To nie jedyne wyróżnienie naszej tenisistki w tegorocznym plebiscycie WTA - za wielkoszlemowy mecz roku uznano rozegrany w Wimbledonie mecz Agnieszki Radwańskiej z Dominiką Cibulkovą.

Najlepszą w historii polską tenisistkę od lat wspiera Lexus, co oznacza, że „Isia” korzysta na co dzień z tych samochodów. W ubiegłym roku przesiadła się z kompaktowego crossovera Lexus NX 300h do hybrydowej limuzyny Lexus GS 450h, do której kluczyki otrzymała w uznaniu zwycięstwa w turnieju WTA Finals. - „Nie tamuję ruchu drogowego, dlatego w moim garażu musi stać mocne auto” - żartowała wtedy Agnieszka, której związek z Lexusem polega również na tym, że urodziła się w tym samym roku, w którym powstała japońska marka. Aktualnie tenisistka jeździ Lexusem RX 450h.

Samochody Lexus są bardzo wysoko oceniane przez użytkowników, co potwierdzają ich najwyższe pozycje w licznych rankingach. Na przykład w tegorocznym badaniu Driver Power Survey magazynu Auto Express modele IS, GS i RX zajęły pierwsze miejsca w swych kategoriach pod względem niezawodności. Prestiżowa Kelley Blue Book po raz piąty z rzędu przyznała Lexusowi tytuł najlepszej marki pod względem utrzymywania wartości samochodów przy odsprzedaży, zaś serwis analityczny Edmunds.com według tego samego kryterium wyróżnił w swoich klasach modele IS, ES, GX, LS i LX. Podczas swej premiery na North American International Auto Show w Detroit, nowy Lexus LC został uhonorowany dwiema nagrodami „Eyes on Design” za najlepszy design samochodu seryjnego i najlepsze wnętrze.
Zobacz także:
Lexus RC F GT3 triumfuje na torze w Ohio WTA Stambuł: krecz Radwańskiej w pierwszej rundzie WTA Dubaj: sensacyjna porażka Radwańskiej! WTA Dubaj: Radwańska w trzeciej rundzie WTA Doha: Radwańska wyeliminowana! To już pewne - będzie Lexus LC F

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |