Ambitne plany częstochowian

Ambitne plany częstochowian
Przerwa związana z udziałem polskiej reprezentacji w Pucharze Świata dla ligowców wcale nie oznacza miesięcznego wypoczynku. W Częstochowie dokładnie zaplanowali przygotowania do kolejnej części sezonu.


Marek Kardos, szkoleniowiec AZS- u, podkreśla, że wolny czas jego zespół musi poświęcić na dogranie tych elementów, które do tej pory nieco zawodziły. W ekipie biało- zielonych zabraknie tylko Łukasza Wiśniewskiego, który znalazł się w zespole Andrei Anastasiego.

- Będziemy pracować nad elementami taktycznymi, bo niby zespół się zna, ale mamy problemy z systemem gry. Ten sezon jest inny od tego, który był, bo liga jest silniejsza. Teraz musimy popracować nad końcówkami setów, które w zeszłym roku nam świetnie wychodziły, a teraz mamy z tym problem. - powiedział Kardos.

"Akademicy" mają w planach także mecze sparingowe. Pierwszy odbędzie się 19 października w Olsztynie koło Częstochowy. Rywalem częstochowian będzie PGE Skra Bełchatów. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w hali sportowej w Olsztynie (ul. Zielona 66).

Radości z tego, że AZS zadecydował rozegrać to spotkanie właśnie w Olsztynie nie ukrywa kierownik GOSIR- u w Olsztynie, Roman Radecki.

- Wysoki poziom sportowy obu drużyn z pewnością dostarczy wiele pozytywnych emocji i gwarantuje interesujące spędzenie sobotniego wieczoru. - powiedział.

Na mecza zapraszają m.in.: Wójt Gminy Olsztyn Tomasz Kucharski, Radny Gminy Olsztyn, Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Andrzej Gołaszewski oraz  Kierownik Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie Roman Radecki.

Kolejnym sprawdzianem dla drużyny spod Jasnej Góry będzie turniej w Luboniu koło Poznania, który został zaplanowany na 23-25 listopada. Wezmą w nim udział także: Delecta Bydgoszcz, Indykpol AZS Olsztyn oraz AZS Politechnika Warszawska. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na zakup sprzetu rehabilitacyjnego dla wytypowanego mieszkańca Lubonia. W trakcie trwania imprezy odbędzie się także zbiórka pieniędzy na Hospicjum Palium z siedzibą w Poznaniu. Prowadzącym będzie Zygmunt Chajzer.

Program turnieju:

23 listopada (środa) spotkania towarzyskie
godz. 17.00 Tytan AZS Częstochowa – AZS Politechnika Warszawska
godz. 19.00 Delecta Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn

24 listopada (czwartek) - półfinały
godz. 16.30 Delecta Bydgoszcz – AZS Politechnika Warszawska
godz. 18.30 Tytan AZS Częstochowa – Indykpol AZS Olsztyn

25 listopada (piątek) - finały
godz. 16.30  Mecz o III miejsce
godz. 18.30 Mecz o I miejsce (Finał)

Ceny biletów:

I dzień:
- Trybuna – 35zł
- Parkiet – 25zł
- Ulgowy – 15zł*

II dzień:
-Trybuna – 40zł
- Parkiet – 30zł
-Ulgowy – 20zł*

III dzień:
-Trybuna – 50zł
-Parkiet – 40zł
-Ulgowy – 30zł*

Karnet 2-dniowy (Na drugi i trzeci dzień)
-Trybuna – 75zł
-Parkiet- 55zł

Bilety VIP:
-Bilet 1-dniowy VIP (Na pierwszy, drugi lub trzeci dzień) – 150zł**
- Karnet 2-dniowy VIP (Na pierwszy, drugi i trzeci dzień) – 250zł**

*- młodzież szkolna, studenci i osoby powyżej 60 roku życia, tylko na parkiecie, ograniczona ilość
**- z cateringiem, miejsca w najlepszej części trybuny głównej

Na koniec przerwy częstochowianie wybiorą się do wojewódźtwa opolskiego, gdzie w Oleśnie podejmować będą ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Mecz odbędzie się 2 grudnia o godzinie 17.00.




Zobacz także:
PlusLiga: Delecta zagra w europejskich pucharach! PlusLiga: rywalizacja o 5. miejsce wraca do Bydgoszczy! PlusLiga: Tytan drugi raz lepszy od Delecty w walce o 5. miejsce PlusLiga: Tytan AZS Częstochowa o krok bliżej 5. miejsca Adrian Stańczak: Presja była ogromna PlusLiga: Częstochowa lepsza od Farta

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


PlusLiga
1 PGE Skra Bełchatów 17 47:17 43
2 Zaksa Kędzierzyn-Koźle 17 44:18 39
3 Asseco Resovia Rzeszów 17 40:22 35
4 Delecta Bydgoszcz 17 39:28 31
5 Jastrzębski Węgiel 17 37:31 29
6 Fart Kielce 17 29:38 21
7 Tytan AZS Częstochowa 17 24:38 20
8 AZS Politechnika Warszawska 17 31:41 19
9 Indykpol AZS Olsztyn 17 17:44 10
10 Lotos Trefl Gdańsk 17 14:45 8
1
1
1
Kto zdobędzie Puchar Niemiec?
Borussia Dortmund
Bayern Monachium



O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Zakłady bukmacherskie

Agencja Reklamowa, Jak sprzedać reklamę , dom reklamy