Amerykańska rozgrywająca wzmacnia Impel Wrocław

Amerykańska rozgrywająca...
Micha Hancock będzie odpowiedzialna na rozegranie w ekipie z Dolnego Śląska. Klub z Wrocławia poinformował właśnie o podpisaniu umowy z amerykańską rozgrywającą.

Hancock to młoda rozgrywająca, która pierwsze kroki stawiała w uczelnianej lidze w Stanach Zjednoczonych, gdzie była wyróżniającą się zawodniczką. Jej kariera nabrała rumieńców na początku 2015 roku, kiedy to podpisała pierwszy profesjonalny kontrakt z włoskim zespołem z Conegliano. W drużynie Imoco Volley zastąpić miała kontuzjowaną Alishę Glass.

Jeszcze w tym samym sezonie, Hancock ustąpiła miejsce powracającej po kontuzji Glass i związała się z Indias de Mayagüez, z którym zdobyła wicemistrzostwo Portoryko. Od sezonu 2015/2016 grę Hancock można podziwiać w Orlen Lidze. Rozgrywająca reprezentowała drużynę Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, będą jej pewnym punktem nie tylko na rozegraniu, ale niespodziewanie także w polu serwisowym.

Cieszymy się z zakontraktowania Michy, to niezwykle utalentowana zawodniczka. W ubiegłym sezonie mierzyliśmy się po przeciwnych stronach siatki - teraz jest szansa na dobrą grę Michy dla wrocławskiej drużyny. To zawodniczka, którą cechuje bardzo dobry przegląd boiska, często korzysta ze swoich środkowych, a atutem na pewno jest jej postawa w polu serwisowym - mówi Jacek Grabowski, Prezes Zarządu Impel Volleyball S.A.

Impel Wrocław jest w trakcie budowania kadry na kolejny sezon. Ważne kontrakty mają Agata Sawicka, Agnieszka Kąkolewska, Monika Ptak, Aleksandra Sikorska, Barbara Cembrzyńska oraz Magda Stasiak. Umowę przedłużyła Joanna Kaczor. Dzisiaj zakontraktowano kolejną zawodniczkę - Michę Hancock. O kolejnych ruchach transferowych klub poinformuje w kolejnym komunikacie prasowym oraz na swojej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.
Zobacz także:
Impelki wracają do Orbity - ćwierćfinał Pucharu Polski Aleksandra Sikorska odchodzi z Impela Wrocław ORLEN Liga: Budowlani wygrywają z Impelem ORLEN Liga: niespodzianka w Łodzi! Kolejny sprawdzian Impelek - turniej w Szamotułach Impel Wrocław otwiera się na region - niektóre mecze w Jelczu-Laskowicach

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |