Andretti: Chcę, by Vettel wygrał tytuł z Ferrari

Andretti: Chcę, by Vettel...
Mario Andretti, były mistrz świata przyznał, że chce któregoś dnia zobaczyć, jak Vettel zgarnia wraz z Ferrari mistrzostwo świata.

Vettel swoje największe triumfy świętował w Red Bullu. Gdy wyniki stajni zaczęły się pogarszać, niemiecki kierowca postanowił związać się z Ferrari. Team z Maranello nie odnosi jednak tak spektakularnych sukcesów, jak oczekiwano. Mario Andretti ma jednak nadzieję, że któregoś dnia zobaczy, jak Sebastian zgarnia mistrzostwo dla Ferrari.

„Chciałbym zobaczyć, jak Vettel wygrywa tytuł wraz z Ferrari, ponieważ myślę, że on tam naprawdę chce być” - powiedział w wywiadzie dla ESPN. „Znalazł się tam, bo o tym marzył.”

„Teraz jest trochę sfrustrowany, ponieważ na chwilę obecną nie idzie im tak, jakby tego chcieli. Z Kimim dogaduje się całkiem dobrze, co dla teamu jest bardzo ważne. Pokazuje nieco swoją frustrację, bo czuje, że może być lepiej.”

„Moim zdaniem pewnie każdy chciałby zobaczyć go odnoszącego sukcesy w Ferrari. Jestem jedną z takich osób. Jestem jego fanem. Już dawno temu powiedział mi, że chce wygrać tytuł z Ferrari. Cóż, jest tam, gdzie zawsze chciał być.”
Zobacz także:
Villeneuve: Uważałbym w tym roku na Vettela GP Austrii: trzecia sesja treningowa dla Vettela! GP Kanady: Vettel najszybszy w trzeciej sesji treningowej GP Monako: Vettel z najlepszym czasem w trzecim treningu GP Hiszpanii: Vettel z najlepszym czasem w pierwszej sesji treningowej

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |