Antonio Gutierrez vs Jorge Melendez wydarzeniem weekendu w Fightklubie

Antonio Gutierrez vs Jorge...
Zakontraktowana na 10 rund walka będąca pojedynkiem wieczoru na gali w Belasco Theater w Los Angeles. Zmierzą się w niej dwaj pięściarze, którzy w swoich poprzednich konfrontacjach ponieśli porażki.

Gutierrez w czerwcu przegrał na punkty z Gabrielem Rosado, z kolei Melendez w grudniu ubiegłego roku uległ przez nokaut Stevenowi Martinezowi. Dla obu będzie więc to szansa na rehabilitację i wykonanie znacznego awansu w rankingach wagi średniej. Gutierrez vs. Melendez w nocy z piątku na sobotę od 4.00 na żywo wyłącznie w Fightklubie!

Melendez pojedynkiem w Los Angeles wraca na ring po blisko rocznym rozbracie z boksem. Były czempion WBO Latino i WBA Fedecaribe oraz pretendent do pasa WBC International Silver w wadze średniej nie ma ostatnio dobrej passy. Z czterech poprzednich walk wygrał zaledwie jedną, z Antonio Rodriguezem, w trzech pozostałych musiał uznać wyższość rywali. Dla Portorykańczyka będzie to być może jedna z ostatnich szans, aby na poważnie zaistnieć w hierarchii światowego boksu. Jeśli i tym razem walka zakończy się jego porażką, mało prawdopodobne, aby w niedalekiej przyszłości otrzymał jeszcze szanse występu w walce wieczoru na równie prestiżowej gali.

Znacznie lepiej w ringu wiedzie się Antonio Gutierrezowi, choć i on przegrał swoją ostatnią walkę. W czerwcu w Carson nie sprostał Gabrielowi Rosado, jednogłośnie - choć minimalne - przegrywając z nim na punkty. W trzech poprzednich konfrontacjach schodził jednak z ringu zwycięski: dwukrotnie uporał się z Alejandro Alonso, wygrał też z Victorem Fonsecą. Ogólny bilans Meksykanina prezentuje się bardzo okazale: 20 wygranych (w tym 9 przez nokaut), remis i tylko dwie porażki. W Belasco Theater „Tony” ma bardzo duże szanse, aby poprawić te statystyki o kolejne zwycięstwo.

Walka Antonio Gutierrez vs. Jorge Melendez w nocy z piątku na sobotę od 4.00 na żywo wyłącznie w Fightklubie!
Zobacz także:
Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie Joshua Franco vs Victor Pasillas na żywo wyłącznie w Fightklubie Hard Knocks Fighting 53 w sobotni wieczór w Fightklubie Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie Trzy walki o mistrzostwo świata w najbliższy weekend na żywo wyłącznie w Fightklubie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |