Aqua Sphere Open Water - trening open water z Sebastianem Karasiem

Jak co roku organizatorzy Enea IRONMAN 5150 Warsaw i marka Aqua Sphere zapraszają na trening przygotowujący do pływania w wodach otwartych. Spotkanie odbędzie się 22 maja w Białobrzegach.

Trening Aqua Sphere Open Water to oferta dla osób przygotowujących się do Enea IRONMAN 5150 Warsaw i innych zawodów triathlonowych, które chcą poćwiczyć pływanie w wodach otwartych w warunkach startowych. 

Pływanie w wodach otwartych to dla wielu uczestników najtrudniejsza część triathlonu. Dlatego, jak co roku, zapraszamy na trening, na którym będzie można nauczyć się technik startowych, nawrotów na bojkach oraz dobrej nawigacji, która jest kluczowa na tym etapie zawodów – mówi Natalia Jędrzejczyk, rzecznik prasowy Enea IRONMAN 5150 Warsaw. – Sebastian Karaś chętnie dzieli się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem, więc warto skorzystać z jego rad – dodaje.

Trening odbędzie się na terenie ośrodka wypoczynkowego Rewita WDW Rynia, a więc w miejscu, w którym 10 czerwca zostanie rozegrana pierwsza konkurencja Enea IRONMAN 5150 Warsaw. 

WOPR będzie asystować przy treningu, a głównym prowadzącym jest Sebastian Karaś, specjalizujący się w pływaniu w wodach otwartych. Na swoim koncie ma ok. 50 medali Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, przepłynięcie Kanału La Manche (41 km) w 8 godzin i 48 minut, trzykrotne przepłynięcie dystansu Hel-Gdynia (ok. 20 km) oraz jako pierwszy człowiek przepłynął wpław 100 km przez Bałtyk, z Kołobrzegu na Bornholm.

Każdy uczestnik treningu otrzymuje w pakiecie czepek oraz możliwość przetestowania pianek Aqua Sphere. W treningu może wziąć udział maksymalnie 125 osób (decyduje kolejność wpłat). Opłata za udział w treningu wynosi 25 złotych. Organizator zapewnia napoje oraz depozyt.

22 maja, Białobrzegi, godzina 18:00 

Zapisy startują 30 kwietnia o godzinie 12.00 na SlotMarket.pl 

Liczba miejsc ograniczona!
Zobacz także:
Enea IRONMAN 5150 Warsaw - Kids Run. ZaWody dla Afryki

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |