Arkadiusz Milik oficjalnie piłkarzem SSC Napoli!

Arkadiusz Milik oficjalnie...
Reprezentanci Polski stają się bohaterami okienka transferowego! W poniedziałkowy wieczór Arkadiusz Milik został zawodnikiem aktualnego wicemistrza Włoch, SSC Napoli.

To kolejna gwiazda „biało-czerwonych”, którą w nowym sezonie będzie można regularnie oglądać w Eleven i Eleven Sports. 

Polscy piłkarze stali się w pełni profesjonalistami. Wiedzą, że im więcej w siebie zainwestują, tym więcej będą mieli korzyści w przyszłości. Szlak przetarł Robert Lewandowski, a za nim podążyli kolejni: Grzegorz Krychowiak, Kamil Glik i Maciej Rybus. Teraz dołączyli do nich Arkadiusz Milik, który ma w SSC Napoli zastąpić samego Gonzalo Higuaina oraz Karol Linetty stając się nową siłą UC Sampdoria! - mówi Patryk Mirosławski, szef redakcji ELEVEN SPORTS NETWORK. I dodaje: Prędzej czy później do czołowych europejskich zespołów trafią inni reprezentanci "biało-czerwonych". Nasi zawodnicy posiedli umiejętność mądrego budowania własnej kariery. Stawiają na spokojny rozwój krok po kroku, a nie, jak to często wyglądało w przeszłości, wybór najkorzystniejszej finansowo oferty i siedzenie na ławce za duże pieniądze. Teraz to się zmieniło, dzięki czemu możemy ich oglądać w roli liderów europejskich zespołów z Włoch, Francji czy Hiszpanii.
Zobacz także:
Weekend w kanałach Eleven Sports: 24-27 lutego Finał Pucharu Ligi Angielskiej w Eleven Sports Weekend w kanałach Eleven Sports: 17-20 lutego Cage Warriors Fighting Championship w Eleven Sports Transmisje w kanałach Eleven Sports: 10-13 lutego Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow dziś na żywo w Eleven Sports!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |