Arkadiusz Milik w kolejnej reklamie Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Arkadiusz Milik w kolejnej...
Arkadiusz Milik występuje w drugim spocie telewizyjnym tegorocznej kampanii Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” pod hasłem Najlepsi Wspierają Najlepszych.

Reklama nawiązuje do poprzedniego spotu, w którym napastnik reprezentacji Polski doradzał najmłodszym piłkarzom - tym razem to mały sportowiec wspiera swojego idola. 

Arkadiusz Milik jako Ambasador Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w którym sam brał udział jako dziecko, wspiera działania komunikacyjne i reklamowych XVI edycji Turnieju. Piłkarz wystąpił już w spocie reklamowym, w którym udzielał wsparcia i dobrych rad swoim młodszym kolegom – uczestnikom Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, tuż przed Wielkim Finałem rozgrywek, który odbył się 2 maja na Stadionie PGE Narodowym. Teraz  to dziecko w imieniu uczestników Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zagrzewa całą reprezentację Polski do walki.

Komentarz małego kibica towarzyszy przygotowaniom Arkadiusza Milika w szatni, tuż przed wyjściem na murawę. Chłopiec podkreśla, jak ważne jest zaangażowanie i wiara we własne możliwości, w jego głosie słychać dumę z drużyny narodowej. 

W reklamie wykorzystane są również ujęcia obrazujące zeszłoroczny Wielki Finał Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Natomiast w finalnej scenie spotu obok Ambasadora Turnieju wystąpiło sześcioro uczestników ubiegłorocznej edycji rozgrywek o Puchar Tymbarku: Milena, Kinga, Zuzia, Maciek, Przemek oraz Marcel. To już czwarty spot reklamowy promujący Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w którym wystąpił Arkadiusz Milik, pierwsze dwie reklamy miały emisję rok temu.

Arkadiusz Milik jest oficjalnym Ambasadorem Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” od 2015 roku, kiedy podpisał pierwszą umowę z firmą Tymbark – głównym sponsorem rozgrywek.  Ten rok jest szczególny dla Tymbarku, ponieważ mija dokładnie 10 lat od kiedy marka sponsoruje rozgrywki Turnieju, a jednocześnie obchodzi jubileusz 80 lat istnienia, co zostało zaakcentowane w spocie reklamowym. 

Data rozpoczęcia kampanii: 1 czerwca
Agencja odpowiedzialna za kreację: Scholz & Friends
Dom mediowy: Mindshare
Reżyser: Filip Syczyński
Dom produkcyjny: Maspex

Zapraszamy do zapoznania się ze spotem w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=s7u1dDBQxcc 
Zobacz także:
Rusza Turniej o Puchar Tymbarku w Rumunii Marcin Nowak: Droga Milika przekroczyła wszelkie oczekiwania Poważna kontuzja Arkadiusza Milika! Liga Mistrzów: druga wygrana Napoli w grupie A, gol i asysta Milika! Serie A: Napoli wygrywa z Bologną, dwa gole Milika! Liga Mistrzów: dwa gole Milika w Kijowie, bramka Lewandowskiego!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |