Art Hovanissyan vs Diego Magdaleno wydarzeniem weekendu w Fightklubie

Art Hovanissyan vs Diego...
W nocy z piątku na sobotę (transmisja od godz. 4.00) w Fightklubie znakomite pięściarskie show prosto z Belasco Theater w Los Angeles.

W walce wieczoru na organizowanej przez Golden Boy Promotions gali zmierzą się Art Hovanissyan i Diego Magdaleno, a więc czołowi bokserzy w wadze lekkiej.

Dla Diego Magdaleno pojedynek w Kalifornii będzie powrotem na ring po blisko rocznym rozbracie w boksem. „Mr. Superb” po raz ostatni walczył w październiku 2015 roku kiedy to w Manchesterze przegrał przez nokaut z Terrym Flanaganem. Porażka była tym dotkliwsza, że stawką walki był pas WBO World w wadze lekkiej. Amerykanin już po raz drugi - i drugi bezskutecznie - starał się sięgnąć po tytuł w jednej z najbardziej prestiżowych federacji. W kwietniu 2013 roku także bez powodzenia rywalizował z Romanem Martinezem o pas WBO World, ale w wadze superpiórkowej. Dla Magdaleno były to jak na razie dwie jedyne porażki w karierze, ponadto pojawiał się w ringu dwadzieścia osiem razy i wszystkie te potyczki rozstrzygał na swoją korzyść, sięgają po drodze m.in. po pasy NABF i WBO International.

W pojedynku z Hovanissyanem Amerykanin również będzie zdecydowanym faworytem. Jeśli zwycięży, droga na szczyt znów może stanąć przed nim otworem, w przypadku porażki trudno będzie mu ponownie walczyć o mistrzostwo świata. Pochodzący z Armenii, ale mieszkający i walczący od początku kariery w Stanach Zjednoczonych Hovanissyan jest w podobnej sytuacji. „Lionheart” również nie ma ostatnio najlepszej passy. Jego poprzednia walka z Fidelem Maldonado Jr. zakończyła się remisem, jeszcze wcześniejsza - porażką z Jonathanem Maicelo.

W innych ciekawie zapowiadających się pojedynkach na gali w Belasco Theater zmierzą się m.in. Joseph Aguirre z Roberto Carlosem Riverą oraz Maricela Cornejo z Elizą Olson. Transmisja całego wydarzenia od 4.00 na żywo wyłącznie w Fightklubie.


Zobacz także:
Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie Joshua Franco vs Victor Pasillas na żywo wyłącznie w Fightklubie Hard Knocks Fighting 53 w sobotni wieczór w Fightklubie Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie Trzy walki o mistrzostwo świata w najbliższy weekend na żywo wyłącznie w Fightklubie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |