ORLEN Liga: Atom Trefl...

ORLEN Liga: Atom Trefl wywalcza punkt w konfrontacji z Grot Budowlanymi!

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź wygrały dopiero po tie-breaku z Atomem Treflem Sopot w niedzielnym meczu 22. kolejki ORLEN Ligi.
ORLEN Liga: BKS Profi...

ORLEN Liga: BKS Profi Credit wygrywa w Sopocie

Siatkarki BKS Profi Credit Bielsko-Biała wygrały po tie-breaku z Atomem Treflem Sopot w zaległym meczu 14. kolejki ORLEN Ligi.

Atomówki będą promować transplantologię

15 lutego siatkarki Atomu Trefla podejmą Tauron MKS Dąbrowa Górnicza. Podczas tego spotkania w Hali 100-lecia przeprowadzona zostanie akcja promująca ratowanie ludzkiego życia poprzez chęć oddawania organów.

ORLEN Liga: Atom Trefl urwał seta wrocławiankom

Impel Wrocław pokonał Atom Trefl Sopot 3:1 w niedzielnym meczu 18. kolejki ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: trzysetowa wygrana torunianek

Drużyna Giacomini Budowlanych Toruń wygrała w trzech setach z Atomem Treflem Sopot w niedzielnym meczu 16. kolejki ORLEN Ligi.

Matela: Nie patrzymy na mecz przez pryzmat miejsc w tabeli

Po miesiącu od ostatniego domowego meczu siatkarki Atomu Trefla wracają do Hali 100-lecia. Sopocianki w niedzielę zmierzą się z Giacomini Budowlanymi Toruń, z którymi w pierwszej rundzie efektownie wygrały na wyjeździe.

Przedświąteczny pojedynek w Hali 100-lecia

Siatkarki Atomu Trefla walczą o to, by jeszcze przed Bożym Narodzeniem wzbogacić swój punktowy dorobek. Najlepsza okazja do tego nadarzy się w niedzielę, kiedy do Sopotu przyjedzie ŁKS Commercecon Łódź.

ORLEN Liga: łodzianki gromią Atom Trefl!

Siatkarki Budowlanych Łódź rozbiły w trzech setach drużynę z Sopotu w sobotnim meczu 9. kolejki ORLEN Ligi.

Sportowcy Trefla dla bezdomnych kotów

Siatkarki Atomu Trefla Sopot, siatkarze LOTOSU Trefla Gdańsk oraz koszykarze Trefla Sopot wzięli udział w sesji zdjęciowej do kalendarza charytatywnego.

ORLEN Liga: zwycięstwa bielszczanek i sopocianek

BKS Profi Credit Bielsko-Biała i Atom Trefl Sopot to drużyny, które odniosły zwycięstwa w niedzielnych meczach 6. kolejki ORLEN Ligi.