Azoty Puławy: zimny prysznic od Stali Mielec

Azoty Puławy: zimny...
W ostatnim z serii meczów kontrolny szczypiorniści Azotów Puławy ulegli Stali Mielec 35:38.

Dzięki świetnej postawie bramkarza Krzysztofa Lipka Stal mogła przeprowadzać zabójcze kontry.Wyrównana walka trwała do stanu 14:14, później mielczanie odskoczyli miejscowym na kilka punktów i nie oddali już przewagi.

– Stal zaskoczyła mnie bardzo wysoką skutecznością rzutową. Zupełnie nas zdominowała i po prostu nie mieliśmy argumentów, by skutecznie odpowiedzieć rywalom. Były sytuacje, że mielczanie wychodzili na czyste sytuacje praktycznie bez krycia. To dla nas nauczka przed pierwszym meczem w lidze z Nielbą. Na pewno goście wylali na nasze głowy kubeł zimnej wody – powiedział po spotkaniu Marek Motyczyński

Puławianie na tydzień przed startem ligi muszą skupić się na poprawie gry obronnej i wyeliminowaniu przestojów w swojej grze.

KS Azoty-Puławy – SPR BRW Stal Mielec 35:38 (19:23)

KS Azoty: Stęczniewski, Wyszomirski – Zydroń 8, Zinczuk 7, Afanasjew 6, Lasoń 4, Sieczka 4, Kurowski 2, Sieczkowski 2, Siemionow 1, Kus 1, Witkowski.
Trener: Marek Motyczyński.
SPR BRW: Jarosz, Lipka – Sobut 10, Janyst 8, Basiak 6, Babicz 5, Wilk 3, Kubisztal 3, Najuch 1, Szpera 1, Gawęcki 1.
Trener: Ryszard Skutnik.


Zobacz także:
PGNiG Superliga: Azoty lepsze od Nielby PGNiG Superliga: wyniki sobotnich meczów 17. kolejki Challenge Cup: Azoty poznały rywala! Challenge Cup: Azoty bliżej ćwierćfinału! Bjarte Salomonsen: Azoty są faworytem Challenge Cup: Azoty w 1/8 finału!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |