PlusLiga: Jastrzębski...

PlusLiga: Jastrzębski Węgiel pokonuje BBTS

Jastrzębski Węgiel pokonał BBTS Bielsko-Biała 3:1 w poniedziałkowym meczu 19. kolejki PlusLigi.
PlusLiga: trzysetowe...

PlusLiga: trzysetowe zwycięstwo katowiczan

GKS Katowice wygrał w trzech setach z BBTS-em Bielsko-Biała w poniedziałkowym meczu 18. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: Effector pokonuje BBTS po tie-breaku

Effector Kielce wygrał po tie-breaku z BBTS-em Bielsko-Biała w czwartkowym meczu 9. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: trzecie zwycięstwo katowiczan!

Beniaminek GKS Katowice wygrał w trzech setach z BBTS-em Bielsko-Biała w sobotnim meczu 4. kolejki PlusLigi. Katowiczanie odnieśli już trzecie zwycięstwo!

PlusLiga: BBTS rozbity przez Cuprum!

Cuprum Lubin rozbił BBTS Bielsko-Biała 3:0 w zaległym meczu 1. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: Jastrzębski Węgiel rozbił BBTS!

Jastrzębski Węgiel rozgromił BBTS Bielsko-Biała 3:0 w sobotnim meczu 3. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: BBTS wygrywa w Radomiu!

BBTS Bielsko-Biała wygrał z Cerradem Czarnymi Radom 3:1 w poniedziałkowym meczu 2. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: BBTS urwało seta PGE Skrze, Asseco Resovia w finale!

PGE Skra Bełchatów pokonała BBTS Bielsko-Biała 3:1 w sobotnim meczu 26. kolejki PlusLigi. Utrata seta przez bełchatowian oznacza jednak, że to Asseco Resovia Rzeszów zagra a w finale a PGE Skrze pozostaje walka o brąz.

PlusLiga: trzy oczka dla Akademików z Częstochowy

W środowym pojedynku 25. kolejki PlusLigi ekipa z Częstochowy pokonała BBTS Bielsko-Biała 3:1.

PlusLiga: BBTS pokonuje kielczan

BBTS Bielsko-Biała wygrało w trzech setach z Effectorem Kielce w piątkowym meczu 24. kolejki PlusLigi.