BUDMAT sponsorem Wisły Płock

BUDMAT sponsorem Wisły Płock
Po raz pierwszy po sześciu latach przerwy na frontowej stronie koszulek piłkarzy Wisły Płock pojawi się logo prywatnego inwestora. Została nim doskonale znana w całym kraju, a mająca siedzibę w Płocku, firma BUDMAT Bogdan Więcek.

Klub związał się z przedsiębiorstwem roczną umową z opcją jej przedłużenia. W zamian za wsparcie finansowe, którego wysokość jest tajemnicą handlową, Wisła oferuje Sponsorowi powierzchnię reklamową na przedniej stronie koszulek występujących w ekstraklasie piłkarzy oraz powierzchnię reklamową na stadionie imienia Kazimierza Górskiego. Planowane są także wspólne akcje promocyjne, wizerunkowe. „Moja radość jest ogromna. Po wielu latach posuchy klub zyskuje generalnego sponsora, prywatną, bardzo silną firmę z naszego miasta. To dowód uznania przede wszystkim dla naszych wyników sportowych w ostatnich latach, ale również odbudowy, nadszarpniętej wcześniej marki Wisły” - powiedział po podpisaniu umowy z BUDMATEM Jacek Kruszewski prezes Wisły Płock.
Bogdan Więcek, Właściciel firmy BUDMAT dodał, że na decyzję o wsparciu płockiego klubu miała wpływ obserwacja dokonań Wisły w ostatnich latach, zarówno na płaszczyźnie sportowej, jak również marketingowej, promocyjnej. „Wisła jest godnym przedstawicielem Płocka na arenie ogólnopolskiej. Z każdym dniem jest silniejsza sportowo i wizerunkowo. Wierzę, że będzie dobrym partnerem również dla nas, dla poważnego biznesu. Oprócz wartości reklamowych jakie niesie umowa z klubem piłkarskiej ekstraklasy, istotnym czynnikiem, który wpłynął na decyzję o współpracy jest nasze coraz większe zaangażowanie w sprawy ważne dla lokalnej społeczności. Chcemy być jeszcze bliżej Płocka i płocczan - stwierdził Bogdan Więcek.

Firma BUDMAT nieprzerwanie od 25 lat stawia na solidne rozwiązania, które dają poczucie bezpieczeństwa inwestorom i klientom. Wiodącą rolę wśród oferowanych przez Firmę produktów zajmują stalowe pokrycia dachowe oraz systemy rynnowe ze stali i PVC. Ofertę uzupełniają systemy elewacyjne, ogrodzenia stalowe, profile do zabudowy gips-karton oraz profile zimnogięte C, Z, S.

Czerpiąc z tradycji i dobrego rzemiosła, Firma nie zapomina o inwestycjach w nowe technologie.  Doskonali swoje fabryki i stara się tworzyć warunki do rozwoju całej branży. We wszystkim co robi zawsze działa z pasją i tę pasję definiuje najwyraźniej w driftingu, w którym sponsoruje zespół BUDMAT Auto DRIFT Team.

Na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej swój głos wyraził również Andrzej Nowakowski prezydent Płocka. Od kilku lat konsekwentnie i cierpliwie budowaliśmy wartość sportową i marketingową Wisły Płock i teraz to zostało docenione. Kiedy PKN Orlen wycofał się ze sponsorowania Wisły Płock, to Miasto Płock w całości przejęło de facto funkcje sponsora generalnego naszego klubu. Teraz Wisła zyskała ważnego i stabilnego partnera, który z powodzeniem łączy od lat promocję swojej marki ze sportem. Budmat, który do tej pory był kojarzony w biznesie z doskonałymi dachami, a w sporcie z driftem i sportami motorowymi wchodzi do ekstraklasy firm polskiego świata futbolu. Jestem przekonany, że to rozwiązanie przyniesie korzyści wszystkim zainteresowany Budmat jako sponsor dostaje doskonały przekaz marketingowy wśród kibiców piłki nożnej - najpopularniejszej dyscypliny sportowej na świecie, Wisła zyskała stabilnego sponsora i tym samym zwiększa budżet na swoją działalność, Miasto Płock ma partnera, który odpowiedzialnie i konsekwentnie realizuje strategię bycia wiodącym w Płocku podmiotem w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu - powiedział prezydent Miasta Płocka.


Zobacz także:
Velux EHF Liga Mistrzów: Telekom za mocny dla płocczan LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock lepsza od Zagłębia! Marko Tarabochia z nowym kontraktem Velux EHF Liga Mistrzów: Orlen Wisła wygrywa z Bjerringbro-Silkeborgiem! LOTTO Ekstraklasa: sześć bramek w Kielcach! LV BET nowym sponsorem Wisły Płock

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |