Bez zmian w składzie skoczków na Lillehammer

Bez zmian w składzie...
Trener Stefan Horngacher zdecydował, że nie wprowadzi żadnych zmian w składzie reprezentacji Polski na zawody Pucharu Świata w norweskim Lillehammer (9-11 grudnia).

Na skoczni Lysgaardsbakken (HS-138) w dwóch konkursach indywidualnych walczyć będzie siedmiu naszych skoczków: Maciej Kot, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Klemens Murańka, Stefan Hula i Aleksander Zniszczoł.

- Nie odbył się jeszcze żaden konkurs Pucharu Kontynentalnego, pierwszy będzie w tym samym czasie co Puchar Świata w Lillehammer. Chcę kontynuować pracę z tą samą ekipą, a nie wystawiać zawodników w tylko jednym-dwóch konkursach, a potem szybko wymieniać na innych. To młodzi zawodnicy i chcę, by mieli szansę startu także w kolejnych zawodach w Lillehammer - tłumaczy trener główny Kadry Narodowej A. 

Program Pucharu Świata w Lillehammer:

Piątek, 9 grudnia 2016

13:00 - trening oficjalny
15:30 - kwalifikacje

Sobota, 10 grudnia 2016

14:45 - seria próbna
16:00 - konkurs indywidualny

Niedziela, 11 grudnia 2016

13:15 - kwalifikacje
15:00 - konkurs indywidualny




Zobacz także:
Znamy skład reprezentacji Polski na Puchar Świata w Wiśle Wielki wkład fizjoterapeuty w sukces Stocha w Lillehammer Stefan Horngacher: Napisaliśmy historię PŚ w Lillehammer: Sundby triumfuje w biegu na 15 km techniką klasyczną PŚ w Lillehammer: 19. miejsce Kowalczyk w biegu na 10 km techniką klasyczną

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz

PŚ (M)
PŚ (K)
PK (M)
PN
1 Kamil Stoch (Polska) 1280 pkt.
2 Stefan Kraft (Austria) 1220 pkt.
3 Daniel Andre Tande (Norwegia) 1119 pkt
4 Domen Prevc (Słowenia) 899 pkt.
5 Maciej Kot (Polska) 883 pkt.
6 Andreas Wellinger (Niemcy) 848 pkt.
7 Michael Hayboeck (Austria) 671 pkt.
8 Manuel Fettner (Austria) 622 pkt.
9 Markus Eisenbichler (Niemcy) 587 pkt.
10 Peter Prevc (Słowenia) 559 pkt.
1 Sara Takanashi (Japonia) 1375 pkt.
2 Yuki Ito (Japonia) 1108 pkt.
3 Maren Lundby (Norwegia) 1049 pkt.
4 Katharina Althaus (Niemcy) 726 pkt.
5 Daniela Iraschko-Stolz (Austria) 717 pkt.
6 Carina Vogt (Niemcy) 687 pkt.
7 Ema Klinec (Słowenia) 590 pkt.
8 Irina Awwakumowa (Rosja) 531 pkt.
9 Jacqueline Seifriedsberger (Austria) 499 pkt.
10 Svenja Wuerth (Niemcy) 468 pkt.
1 Nejc Dezman (Słowenia) 786 pkt.
2 Miran Zupancic (Słowenia) 747 pkt.
3 Joakim Aune (Norwegia) 567 pkt.
4 Florian Altenburger (Austria) 544 pkt.
5 Clemens Aigner (Austria) 521 pkt
6 Daniel Huber (Austria) 519 pkt.
7 Sebastian Colloredo (Włochy) 478 pkt.
8 Elias Tollinger (Austria) 445 pkt.
9 Stefan Huber (Austria) 414 pkt.
10 Bor Pavlovcic (Słowenia) 375 pkt.
1 Polska 4383 pkt
2 Austria 3949 pkt
3 Niemcy 3931 pkt.
4 Słowenia 2740 pkt.
5 Norwegia 2675 pkt.
6 Rosja 705 pkt.
7 Japonia 695 pkt.
8 Czechy 674 pkt.
9 Francja 348 pkt.
10 Finlandia 164 pkt.
Kto zdobędzie Puchar Niemiec?
Borussia Dortmund
Bayern Monachium



O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |