IV edycja Red Bull Bieg Zbójników już w najbliższą sobotę!

25 lutego biegacze narciarscy z całej Polski zmierzą się z wyjątkową trasą o długości 8,2 kilometra, przygotowaną w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska specjalnie na zawody Red Bull Bieg Zbójników.
Urszula Łętocha i Andrzej...

Urszula Łętocha i Andrzej Pradziad triumfują w niedzielnych zawodach Slavic Cup

Aż pięciu reprezentantów Polski stanęło dziś na podium zawodów Slavic Cup w biegach narciarskich, które rozgrywano na trasach biegowych Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

PŚ w Otepaeae: Kowalczyk piąta w biegu na 10 km techniką klasyczną!

Marit Bjoergen wygrała bieg kobiet na 10 km techniką klasyczną w ramach Pucharu Świata w Otepaeae. Justyna Kowalczyk zajęła 5. miejsce.

Ligi Regionalne Grupy AZOTY wkraczają w fazę finałową

Ligi Regionalne Grupy AZOTY wkraczają w fazę finałową. Śląsko-Beskidzka Liga Regionalna finiszowała w Istebnej-Zaolziu. W Tomaszowie Lubelskim zostały rozegrane kolejne zawody Podkarpacko-Lubelskiej Ligi Regionalnej.

Przed nami pierwszy finał Ligi Regionalnej Grupy AZOTY

Ligi Regionalne Grupy AZOTY wkraczają w fazę finałową. Piąte, ostatnie w tym sezonie zawody rozegrają młodzi biegacze ze Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej.

Młodzi biegacze narciarscy powracają na trasy

W najbliższą sobotę i niedzielę na trasach Jamrozowej Polany zostaną rozegrane siódme i ósme zawody Pucharu Grupy AZOTY 2017 w biegach narciarskich.

Znamy skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Lahti!

Prezydium Zarządu Polskiego Związku Narciarskiego przyjęło uchwałę zatwierdzającą skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Seniorów w narciarstwie klasycznym, które będą rozgrywane w fińskim Lahti w dniach 22 lutego - 5 marca 2017 roku.

Kubińska i Bury mistrzami Polski na dystansach klasykiem

W niedzielę, 12 lutego na trasach biegowych Kubalonki toczyła się walka w drugim dniu rywalizacji w Mistrzostwach Polski Seniorów w biegach narciarskich.

Na Kubalonce rozdano medale Mistrzostw Polski Seniorów w sprincie

W sobotę, 11 lutego na trasach biegowych Kubalonki rozegrano walkę o medale Mistrzostw Polski Seniorów w sprincie techniką dowolną.