MŚ w Lahti: Kowalczyk...

MŚ w Lahti: Kowalczyk ósma w biegu na 10 km techniką klasyczną

Bieg na 10 kilometrów klasykiem na Mistrzostwach Świata Lahti 2017, dzień i dystans na który czekali wszyscy kibice biegów narciarskich w Polsce. Justyna Kowalczyk zajmuje dzisiaj ósme miejsce w biegu na 10 kilometrów stylem klasycznym.

Andrzej Pradziad i Anna Mąka wygrywają Red Bull Bieg Zbójników

W Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska rozegrana dziś została IV edycja zawodów Red Bull Bieg Zbójników.

MŚ w Lahti: dziewiąte i dziesiąte miejsca biało-czerwonych w sprincie drużynowym

Ewelina Marcisz i Justyna Kowalczyk uplasowały się na 9. miejscu w sprincie drużynowym w mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Lahti.

MŚ w Lahti: złoto Ustiugowa w biegu łączonym

Niesamowity przebieg miała walka o medale u panów na dystansie 30 kilometrów w biegu łączonym.

MŚ w Lahti: Bjoergen triumfuje w biegu łączonym

Marit Bjoergen, zgodnie z oczekiwaniami, pokonała wszystkie rywalki w rozegranym dziś biegu łączonym na 15 kilometrów.

Na finiszu kolejna Liga Regionalna Grupy AZOTY w biegach narciarskich

Za nami kolejny finał Ligi Regionalnej Grupy AZOTY. Karkonoska Liga Regionalna rozegrała na Polanie Jakuszyckiej ostatnie w tym sezonie zawody.

MŚ w Lahti: ósme miejsce Staręgi w sprincie techniką dowolną!

Maciej Staręga zajął ósme miejsce w sprincie techniką dowolną w mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Lahti. Złoto wywalczył Włoch Federico Pellegrino.

MŚ w Lahti: Falla ze złotem w sprincie techniką dowolną

Norweżka Maiken Caspersen Falla zdobyła złoty medal w sprincie techniką dowolną w mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Lahti.

IV edycja Red Bull Bieg Zbójników już w najbliższą sobotę!

25 lutego biegacze narciarscy z całej Polski zmierzą się z wyjątkową trasą o długości 8,2 kilometra, przygotowaną w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska specjalnie na zawody Red Bull Bieg Zbójników.

Urszula Łętocha i Andrzej Pradziad triumfują w niedzielnych zawodach Slavic Cup

Aż pięciu reprezentantów Polski stanęło dziś na podium zawodów Slavic Cup w biegach narciarskich, które rozgrywano na trasach biegowych Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.