Biuro Podróży AGA TRAVEL partnerem BKS Profi Credit Bielsko-Biała

Biuro Podróży AGA TRAVEL...
Grono Partnerów drużyny z Bielska-Białej stale się powiększa. Dziś dołącza do nich Biuro Podróży AGA TRAVEL z Bielska-Białej.

Biuro Podróży AGA TRAVEL istnieje od 1997 roku. Tworzy je zespół ludzi łączących pasję z profesjonalizmem. AGA TRAVEL zajmuje się między innymi organizacją wycieczek krajowych i zagranicznych dla grup, a jako touroperator, organizuje pobyty wypoczynkowe w najpiękniejszym regionie Chorwacji, jakim jest Dalmacja. 

Wizytówką naszego nowego Partnera jest zbliżająca się 10. edycja wycieczki "Chorwacja jak z Bajki". Jest to znana i lubiana impreza, która co roku zaskakuje zupełnie nowym programem.

Znanym i cenionym przez gości jest należący do firmy Dom Wypoczynkowy "Aga" w Zakopanem/Kościelisku. Drewniany, stylowy obiekt przyciąga gości widokowym położeniem, regionalnym klimatem oraz ciepłą, domową opieką.

Rocznie biuro obsługuje około 5000 klientów w dwóch biurach: przy ulicy Konfederatów Barskich 8/9 oraz w "D.H.Wokulski" przy ul. Cechowej 22. 

Więcej o ofercie Biura Podróży AGA TRAVEL znajdziecie tutaj: 

http://www.agatravel.com.pl/
http://www.zakopane-willa.com.pl/
Zobacz także:
Jaroslava Pencova siatkarką BKS Profi Credit Bielsko-Biała! Erica Handley nową rozgrywającą BKS Profi Credit Bielsko-Biała! Kontynuacja akcji Bezpiecznie z Profi Credit Unikalna koszulka BKS Profi Credit na aukcji WOŚP! Tore Aleksandersen spotkał się z dziennikarzami Tore Aleksandersen trenerem BKS Profi Credit Bielsko-Biała!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |