Boks i Grand Slam w judo wydarzeniami weekendu w Fightklubie

Boks i Grand Slam w judo...
Dwa pasjonująco zapowiadające się bokserskie pojedynki, w tym walka o trzy pasy mistrza świata pomiędzy Siergiejem Kovalevem a Issackiem Chilembą oraz dwa dni zmagań w Judo Grand Slam w rosyjskim Tiumieniu.

Kolejny emocjonujący weekend ze sportami walki w Fightklubie!

W niedzielny wieczór (godz. 22.00) w Fightklubie premierowo, po raz pierwszy w Polsce, walka Kovalev - Chilemba, w której pierwszy z nich broni trzech pasów mistrza świata w wadze półciężkiej. Rosjanin przed rodzimą publicznością w Jekaterinburgu walczy o jubileuszowe, trzydzieste zwycięstwo w karierze. Bilans jego dotychczasowych pojedynków prezentuje się imponująco: 29 wygranych przy tylko jednym remisie, w tym 26 walk skończonych przed czasem. Pasów WBA Super World, IBF World i WBO World „Krusher” będzie bronił po raz czwarty, wszystkie trzy poprzednie próby kończyły się powodzeniem i także w starciu z Chilembą lider światowych rankingów będzie zdecydowanym faworytem. W przypadku zwycięstwa, Rosjanin ma już zakontraktowany kolejny pojedynek, będzie nim listopadowa konfrontacja z Andre Wardem.

Zapowiedź wideo walki Kovalev - Chilemba:


W nocy z piątku na sobotę (godz. 3.00) w Fightklubie na żywo kolejna gala ESPN Premier Boxing Champions. Tym razem stacja zabierze widzów do Horseshoe Casino w Tunice w stanie Mississippi na pojedynek wieczoru Sergey Lipinets - Walter Castillo. Pierwszy z nich, pochodzący z Kazachstanu, ale mieszkający w Beverly Hills, uważany jest za niezwykle zdolnego boksera, który już w niedalekiej przyszłości może zawojować czołówki bokserskich rankingów. W dotychczasowej karierze stoczył dziewięć walk, wygrał wszystkie, aż siedem z nich kończąc przed czasem. W swoich ostatnich pojedynkach odprawiał z kwitkiem Levana Ghvamichavę i Haskella Rhodesa, z rywalem pokroju Castillo nie dane mu jednak było jeszcze walczyć. Pochodzący z Nikaragui pięściarz to rówieśnik Lipinetsa, ale znacznie bardziej doświadczony na zawodowych ringach. 27-latek stoczył już trzydzieści walk, przegrał zaledwie trzy z nich.

W weekend w Fightklubie ciekawe transmisje znajdą również dla siebie fani judo. W sobotę i niedzielę w rosyjskim Tiumieniu odbędą się bowiem prestiżowe zawody Grand Slam, które wielu zawodników ze światowej czołówki traktuje jako element przygotowań do IO w Rio de Janeiro. Pierwszego dnia imprezy w Fightklubie finałowe pojedynki kobiet w wagach do 48, 52, 57 i 63 kilogramów oraz mężczyzn w kategoriach do 60, 66 i 73 kilogramów. Dzień później na tatami wkroczą zawodnicy w cięższych kategoriach - kobiety w wadze do 70, 78 i powyżej 78 kilogramów oraz mężczyźni w wadze do 81, 90, 100 i powyżej 100 kilogramów. Transmisje wyłącznie w Fightklubie - w sobotę i niedzielę od godz. 14.00.
Zobacz także:
Gala boksu w nc+: pogromca Szpilki w obronie pasa mistrzowskiego WBC i pierwsza walka Ugonoha w USA Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie Joshua Franco vs Victor Pasillas na żywo wyłącznie w Fightklubie Hard Knocks Fighting 53 w sobotni wieczór w Fightklubie Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |