Gala boksu w nc+: pogromca...

Gala boksu w nc+: pogromca Szpilki w obronie pasa mistrzowskiego WBC i pierwsza walka Ugonoha w USA

W nocy z soboty na niedzielę CANAL+ SPORT zaprasza na galę boksu zawodowego, podczas której Deontay Wilder bronić będzie mistrzowskiego tytułu WBC w wadze ciężkiej.
Znakomity film „Outback...

Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie

Świetne zrealizowany, utrzymany w szybkim tempie dwuczęściowy film dokumentalny ukazujący prawdziwą naturę amatorskiego boksu. Fred Brophy przez ponad trzydzieści lat prowadzi namiot, w którym organizuje pięściarskie pojedynki.

Joshua Franco vs Victor Pasillas na żywo wyłącznie w Fightklubie

Jeden z najwyżej notowanych amerykańskich bokserów wagi koguciej, Joshua Franco, w swojej dziewiątej zawodowej walce zmierzy się w Belasco Theater w Los Angeles z Victorem Pasillasem.

Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie

Cztery godziny ze znakomitym boksem prosto ze Skandynawii. W najbliższą sobotę od godz. 19.00 transmisja z duńskiego Struer, z gali, na której wydarzeniami wieczoru będą walki Patrick Nielsen vs Beibi Berrocal oraz Dina Thorslund vs Xenia Jorneac.

Trzy walki o mistrzostwo świata w najbliższy weekend na żywo wyłącznie w Fightklubie

Dwie noce z boksem w najlepszym wydaniu!

Jedna z najlepszych kobiecych walk 2016 roku w piątkowy wieczór w Fightklubie

Mariana Juarez - Daniela Bermudez, czyli widowiskowy pojedynek z sierpnia 2016 roku przez wielu pięściarskich ekspertów uważany za jedną z najlepszych walk ostatnich dwunastu miesięcy.

Sylwester z najlepszymi walkami Premier Boxing Champions 2016

Ostatni dzień mijającego roku to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie kilka najlepszych bokserskich pojedynków ostatnich miesięcy. W Fightklubie w Sylwestra specjalny blok dedykowany walkom spod znaku Premier Boxing Champions.

Najlepsze walki Premier Boxing Champions 2016 tylko w Fightklubie

Sześć widowiskowych pojedynków podzielonych na dwa dwugodzinne bloki. W każdym z nich trzy walki organizowane w mijającym roku przez Premier Boxing Champions.

Gala boksu zawodowego z Cardiff w nc+

W sobotę 26 listopada podczas gali boksu zawodowego w stolicy Walii dojdzie do pojedynku o mistrzostwo świata prestiżowej federacji WBO.

Młodzieżowe MŚ w boksie na żywo tylko w Fightklubie

Co dwa lata najlepsi młodzieżowi pięściarze zbierają się w jednym miejscu walczyć o medale światowego czempionatu. Tegoroczna impreza odbywa się w Sankt Petersburgu w Rosji, a udział biorą w niej bokserzy urodzeni w 1998 i 1999 roku.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com