Bracia Szeja Rajdem Barbórka zamkną udany sezon

Bracia Szeja Rajdem...
Już w najbliższą sobotę druga odsłona grudniowych startów zespołu GK Forge Rally Team.

Po zeszłotygodniowym występie w Prazskym Rallysprincie, tym razem przyszedł czas na Polskę i Warszawę - 54. Rajd Barbórka już czeka. Podobnie, jak rok temu Jarek i Marcin Szeja wystartują Subaru Imprezą, tym samochodem, którym sięgnęli po Mistrzostwo Grupy N w czeskim czempionacie. Zespół przywiezie do Stolicy łącznie dwa samochody, bo do drugiego Subaru wsiądą Sebastian Frycz i Maciej Wodniak - weekend zapowiada się więc podwójnie emocjonujący!

Jarosław Szeja: 

"Niestety, aż do grudnia musieliśmy czekać, żeby mieć szansę pojawić się przed polskimi kibicami, ale bardzo się cieszę na ten start. W zeszłym roku wszystko układało się tu dla nas pozytywnie, ale na Karowej trafiliśmy bardzo złe warunki, więc teraz czas coś nadrobić. Nie mamy do dyspozycji szybkich odcinków specjalnych, a krótkie, ciasne próby, ale ważna jest okazja walki z całą stawką polskich załóg, z którymi dawno nie miałem okazji rywalizować. Motywacja jest duża i bardzo zależy nam na dobrym wyniku, którym zamkniemy sezon. Mam nadzieję, że kibice gorąco nas przywitają, a my postaramy się im jak najlepiej podziękować swoją jazdą.

W Warszawie wspierać nas będą partnerzy, dzięki którym mogliśmy rywalizować cały sezon na czeskich odcinkach specjalnych. Barbórka będzie więc też formą podziękowania dla GK FORGE - obróbka plastyczna metali, ROTO, DARMA, DECO-CAR, EUROGOLD, MINIMAX, VIRALSEED, POKRYCIA DACHOWE PNIOK SYLWESTER, MOTOWIZJA oraz portal OX.PL za ich pomoc i zaangażowanie. Z całym zespołem GK Forge Rally Team zapraszam serdecznie w ten weekend na 54. Rajd Barbórka 2016. Do zobaczenia!”

Marcin Szeja: 

"Barbórka chociaż zwana rajdem, to jednak jest to przede wszystkim show. To  oczywiście bardzo widowiskowe i przyciągające tłumy kibiców impreza, ale z mojej perspektywy większym wyzwaniem, niż same odcinki, są dojazdówki i walka o to, żeby nie zmieścić się w swoim czasie, albo nie pomylić drogi. Szkoda, że samej sportowej rywalizacji jest w Barbórce tak mało, z pewnością wpłynęło by to pozytywnie na jej atrakcyjność. Walka będzie ciężka, bo każdy chce zdobyć awans do udziału w Kryterium Karowa, a o to tutaj głównie chodzi. Ten odcinek zawsze będzie najbardziej kultowy w naszym kraju. Mamy ponad czterdziestu rywali w najmocniejszej klasie, więc nie ma miejsca na błędy. Mam nadzieję, że będzie to pozytywny weekend i udane zakończenie dla nas i kibiców.”


fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus Photography

fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus Photography

fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus Photography

fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus PhotographyZobacz także:
Sportowy awans - bracia Szeja przed nowymi wyzwaniami w sezonie 2017 Bracia Szeja podsumowują sezon 2016 Szejowie zafundowali na Karowej show na trzech kołach Subaru Poland Rally Team po Kryterium Asów Subaru Poland Rally Team po Rajdzie Barbórka

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |