Bratojew rozstaje się z Espadonem

Bratojew rozstaje się z...
Bułgarski rozgrywający Georgi Bratojew rozstaje się z klubem beniaminka PlusLigi Espadonem Szczecin. W tej chwili trwają negocjacje dotyczące wcześniejszego zakończenia obowiązującego kontraktu.

Siatkarz od wtorku nie uczestniczy w zajęciach treningowych drużyny i nie zostanie zgłoszony do gry w starciu z wicemistrzem Polski Asseco Resovią Rzeszów.

Zdaniem kierownictwa klubu i sztabu szkoleniowego zawodnik nie spełniał pokładanych w nim nadziei zarówno w przedsezonowych meczach sparingowych, jak i w inauguracyjnym spotkaniu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Espadon Szczecin w drugim secie przyjmował zagrywkę mistrza Polski z 71-procentową skutecznością, a mimo to drużyna zdołała zdobyć zaledwie 11 punktów. Ten fakt potwierdził wcześniejsze obserwacje i zmusił do działania szefów klubu.

- Oczywiście to dla nas bardzo trudna sytuacja. Pilnie potrzebujemy w tej chwili rozgrywającego, w składzie mamy teraz tylko Michala Sladecka. Ale nie było wyjścia, dłużej czekać z decyzją nie mogliśmy - powiedział wiceprezes Espadonu Szczecin Zdzisław Gogol.

Niewykluczone, że nowy zawodnik na tej pozycji pojawi się w Szczecinie już w przyszłym tygodniu. 
Zobacz także:
Dominik Depowski wypożyczony do Espadonu Szczecin Ivan Borovnjak poza Espadonem Michal Sladecek: Musimy wygrać z Łuczniczką Ruciak: Z Katowicami najchętniej grałbym od razu Maciej Zajder: Jak grać, to z najlepszymi. Postaramy się o niespodziankę

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |