LOTTO Ekstraklasa: Bruk-Bet...

LOTTO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica remisuje z Legią!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała z Legią Warszawa 1:1 w niedzielnym meczu 23. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

LOTTO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica "rzutem na taśmę" remisuje z Lechią!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza po szczęśliwej końcówce zremisowała z Lechią Gdańsk 1:1 w piątkowym meczu 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

LOTTO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs Lechia Gdańsk

Drugi tydzień zmagań Ekstraklasy, druga okazja na zgarnięcie koszulki ulubionej ekipy polskiej ligi.

LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań vs Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Po dwóch miesiącach zimowej przerwy wraca LOTTO Ekstraklasa i z tej okazji BETSSON rusza z nową, czterotygodniową inicjatywą skrojoną pod kibiców polskich drużyn!

Sparing: Bruk-Bet Termalica gromi Rzemieślnika

Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozgromił Rzemieślnika Pilzno 4:0 w sparingowym meczu.

LOTTO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica zwycięża na otwarcie 20. kolejki

Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonała Pogoń Szczecin 2:0 w piątkowym meczu 20. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

LOTTO Ekstraklasa: Górnik pokonuje Bruk-Bet Termalicę!

Górnik Łęczna niespodziewanie pokonał Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 3:0 w sobotnim meczu 19. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

LOTTO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica i Lech wygrywają w piątek

Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrała z Cracovią Kraków 3:1 a Lech Poznań pokonał Zagłębie Lubin 3:0 w piątkowych meczach 17. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

LOTTO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica wygrywa z osłabioną Arką

Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrała z Arką Gdynia 3:1 w niedzielnym meczu 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Od 38. minuty Arka grała w osłabieniu po czerwonej kartce Miroslava Bozoka.

LOTTO Ekstraklasa: niespodziewana wygrana Korony w Niecieczy!

Korona Kielce niespodziewanie wygrała z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza 3:1 w sobotnim meczu 15. kolejki LOTTO Ekstraklasy.