CARGOUNIT sponsorem Miedzi Legnica!

CARGOUNIT sponsorem Miedzi...
Umowę sponsorską z Miedzią Legnica podpisała firma Industrial Division Sp. z o.o., właściciel marki CARGOUNIT, która będzie obecna m.in. podczas meczów pierwszej drużyny Miedzi Legnica i rozgrywek zespołów młodzieżowych z Akademii Piłkarskiej.

W Klubie Biznesu Miedzi, który liczy już ponad 100 firm, CARGOUNIT będzie jedną z największych!

CARGOUNIT to lider na rynku wynajmu lokomotyw w Europie Środkowej. Tabor spółki stanowi 125 lokomotyw o łącznej mocy ponad 338 tysięcy koni mechanicznych, z których korzystają głównie przewoźnicy z branży petrochemicznej oraz podmioty odpowiedzialne za transport surowców i ładunków specjalnych. Łączny roczny przebieg lokomotyw CARGOUNIT to ponad 4 miliony kilometrów! Industrial Divison i marka CARGOUNIT zyskują miano sponsora platynowego Miedzi Legnica. Będzie to jedna z największych firm w Klubie Biznesu Miedzi, który w tej chwili skupia ponad 100 członków! Zgodnie z umową zawartą do końca roku (z opcja przedłużenia o kolejne dwa lata) marka CARGOUNIT będzie promowana na stadionie podczas meczów Miedzi w 1 lidze, ale będzie również wspierać rozwój Akademii Piłkarskiej Miedzi. 

- Obserwowaliśmy Miedź od dawna. Byliśmy wielokrotnie w Legnicy i ujęło nas to, że oprócz ciekawego pomysłu na rozwój klubu w sposobie zarządzania Miedzią widzimy rękę specjalisty. Widzimy pomysł i prężne działanie zarówno w klubie, Akademii Piłkarskiej Miedzi, jak i w Klubie Biznesu Miedzi - mówił Jacek Ignasiak, Prezes Zarządu Industrial Division Sp. z o.o., właściciela marki CARGOUNIT. - Mamy doświadczenie we współpracy ze sportem. Dotychczas głównie wspieraliśmy młodzieżowe kluby sportowe i turnieje dla dzieci i młodzieży. Przyglądaliśmy się Miedzi i widzimy, jak od 2011 roku ten klub zrobił ogromny postęp sportowo, organizacyjnie i praktycznie w każdej sferze. To jest wzorowy przykład jak odbudowywać znaną markę krok po kroku i cieszę się, że teraz będziemy także częścią tego projektu - dodał Jacek Szczegodziński, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Industrial Division Sp. z o.o.  

W rozmowy stron podczas negocjacji kontraktu sponsorskiego zaangażowanych było wiele osób. - Nawet trenerzy Miedzi, panowie Ryszard Tarasiewicz i Waldemar Tęsiorowski, a także związany z Miedzią Janusz Kudyba. Powiedzieli mi, że w Legnicy tworzy się coś wyjątkowego i warto wspierać rozwój tego projektu - tłumaczył Łukasz Zygadło, Doradca Sponsora ds. Marketingu Sportowego. - Podpisaliśmy roczny kontrakt, ale z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata. Zrobimy wszystko by obie strony były zadowolone z tej współpracy i by trwała ona jak najdłużej - powiedział Paweł Kościółek, Pełnomocnik Zarządu Miedzi ds. Klubu Biznesu.

Rozmowy o współpracy obu stron trwały blisko rok. - Obu stronom bardzo zależało na tym kontrakcie, dlatego chcieliśmy, by wszystko było dograne w szczegółach, a to musiało trochę potrwać. Ogromnie ważne było dla nas, że Miedź tak mocno stawia na szkolenie młodzieży w Akademii - powiedział Wojciech Łukawski, Przewodniczący Rady Nadzorczej Abris Capital Partners Sp. z o.o., funduszu wspierającego Industrial Division Sp. z o.o.  - Bardzo się cieszę, że witamy dziś w rodzinie Miedzi nowego Sponsora. CARGOUNIT obejmie jeden z największych pakietów sponsorskich w Klubie Biznesu Miedzi, który liczy już ponad 100 firm. Ale najważniejsze dla nas jest, że dostrzegają jak nasz projekt się rozwija, widzą jak ogromny potencjał tkwi w Miedzi oraz w Legnicy i chcą być częścią tego projektu. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na bardzo owocną współpracę - powiedziała Martyna Pajączek. Prezes Zarządu Miedzi wręczyła na ręce Piotra Ignasiaka okolicznościową koszulkę z numerem 12 i napisem CARGOUNIT oraz Miedź Legnica. W rewanżu także otrzymała koszulkę w barwach nowego sponsora oraz… miniaturę lokomotywy. - Oby ta lokomotywa pociągnęła Miedź do sukcesów - żartowali przedstawicieli CARGOUNIT.

Cyfry przedstawiające nowego sponsora Miedzi - markę CARGOUNIT:

17 - lat doświadczenia na rynku wynajmu lokomotyw;
125 - lokomotyw;
2 124 - tyle metrów miałby pociąg utworzony ze wszystkich tych lokomotyw;
338 591 - koni mechanicznych ma do wynajęcia;
4 052 809 - łączny przebieg lokomotyw CARGOUNIT w kilometrach w 2016 roku.


fot. B. Hamanowicz / Miedź...
fot. B. Hamanowicz / Miedź LegnicaZobacz także:
Mladen Bartulović wzmocni Miedź! Dejan Djermanović nowym zawodnikiem Miedzi Legnica! Miedź wznowiła treningi - 21 piłkarzy na pierwszych zajęciach Bramkostrzelny Marquitos wraca do Miedzi! Petteri Forsell zostaje w Miedzi i pomoże w walce o awans!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |