CRG Racing Driver Program wygrywa Puchar Rotax Max Challenge Poland!

CRG Racing Driver Program...
CRG Racing Driver Program wygrywa Puchar Rotax Max Challenge Poland w klasyfikacji generalnej najmocniejszej kategorii DD2 Max!

Łukasz Bartoszuk otrzymuje Bilet na Finał Światowy Rotax Grand Finals, który odbędzie się już w październiku na włoskim torze w Sarno. Na tym samym torze, jeszcze we wrześniu tego roku Łukasz wygrał włoskie zawody Rotax’a! W ubiegły weekend nasz zawodnik stanął na II miejscu podium w ostatniej Rundzie serii Rotax Max Challenge na nowym torze w Słomczynie.

W kat. DD2 Max startował również Paweł Sadomski, który osiągnął swój życiowy sukces zdobywając w Finale 2 XI Rundy 4 miejsce. 

W kat. DD2 Masters startował Sławek Sikora z 4 wynikiem w Finale 1 XI Rundy oraz Jerzy Drabent z 4 miejscem w Finale 2 XI Rundy.

Kat. Mini Max reprezentował Stig Righult - zawodnik z polsko-szwedzkim paszportem, uplasował się na 9 miejscu, II Finału XII Rundy, co również było Jego najlepszym wynikiem w bardzo krótkiej karierze. 

Najliczniejszą kategorię Micro Max w barwach Racing Driver Program reprezentowali: Szymon Szostak (8 miejsce w Finale 2, XI i XII Rundy) oraz Jaś Jóźwiak (10 miejsce w Finale 1, XII Rundy), którzy mogli dojechać znacznie wyżej, co pokazali na porannych warm-up’ach plasując się na 3 i 6 miejscu.

W pokazach ostatnich 2 Rund Rotax Max Challenge, w kat. Micro Max zaprezentowało się aż pięciu młodych zawodników z Teamu Racing Driver Program: Łukasz Grabowski, Wiktor Kaczor, Dominik Knopik, Matylda Matracka, Aleksander Matracki.

W związku z podjęciem współpracy z firmą CRG oraz powstaniem Fundacji Racing Driver Program, mającej na celu wsparcie młodych kierowców kartingowych, w tym roku Zespół zmienił nazwę na CRG Racing Driver Program (CRG RDP). 
Zobacz także:
Zakończenie Sezonu Kartingowego 2016 CRG Racing Driver Program Kolejne podium dla CRG Racing Driver Program! CRG Racing Driver Program Team i Fundacja - nowa odsłona na zawodach w Poznaniu! F1Karting Team w V i VI Rundzie Rotax Max Challenge Poland F1Karting Team ponownie na podium Mistrzostw Rotax Max Challenge Poland!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |