Ciekawy weekend na Torze Służewiec - Bush Brave i Shannon Queen w akcji!

Podczas najbliższego weekendu na Torze Służewiec na starcie staną m.in. dwie służewieckie gwiazdy.

Będą to Koń Roku 2017, trójkoronowany, derbista i zwycięzca Wielkiej Warszawskiej Bush Brave, oraz rewelacyjna klacz arabska, zwyciężczyni 12 wyścigów w 13. startach Shannon Queen.

Ważnym wydarzeniem będzie pierwszy start po przerwie zimowej Busha Brave’a, który w ub. roku wygrał w imponującym stylu wszystkie najważniejsze gonitwy (Rulera, Derby, St. Leger i Wielką Warszawską). Bush Brave będzie bitym faworytem Nagrody Golejewka (kat. B, 2000 m, niedziela, godz. 17). Natomiast Shannon Queen w gonitwie o Nagrodę Pamira (kat. B, niedziela, godz. 18) po raz pierwszy zmierzy się m.in. z ubiegłorocznym zwycięzcą tego biegu Shadwanem Al Khalediahem.

Ponadto w sobotę czołówka koni o uzdolnieniach sprinterskich będzie rywalizować w wyścigu o Nagrodę Jaroszówki (kat. B, 1300 m, godz. 17), a osiem arabów zgłoszonych do Derby Arabskiego zmierzy się w Memoriale Stanisława Sałagaja (handikap I gr., 2000 m, godz. 17.30).

W nadchodzącą sobotę i niedzielę na warszawskim torze rozegranych zostanie łącznie 15 gonitw - siedem w sobotę i osiem w niedzielę.

Bilety wstępu od 5 zł. Bilety do nabycia na www.eventim.pl oraz w kasach biletowych w dniu wydarzenia.
Zobacz także:
Wielkie ściganie i piękne kapelusze na warszawskim Służewcu W niedzielę inauguracja sezonu wyścigowego na Służewcu Sezon 2016 na Torze Służewiec w liczbach Zakończenie Sezonu 2016 na Torze Służewiec Przedostatni dzień sezonu 2016

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |