Czerwcowy weekend na Służewcu

Czerwcowy weekend na...
W ostatni weekend czerwca na Torze Służewiec rozegrane zostaną trzy wyścigi pozagrupowe dla koni czystej krwi arabskiej o nagrody Janowa, Kurozwęk i Europejczyka.

Publiczność po raz pierwszy w sezonie będzie mogła zobaczyć w akcji dwuletnie folbluty, które spotkają się w trzech gonitwach, w tym dwóch o Nagrodę Próbną.

Dziewięć spośród 12 koni zgłoszonych do arabskiego Derby stanie na starcie wyścigu o Nagrodę Janowa (niedziela, godz. 17.55). Zabraknie jedynie Feresa, Okimy i Terriora. Wszystkie konie po raz pierwszy pobiegną na tak długim dystansie - 2600 m. Bardzo interesująco zapowiada się także gonitwa o Nagrodę Kurozwęk (niedziela, godz. 16.45).

Ostatni weekend czerwca to również początek rywalizacji dwulatków. W nadchodzącą dwudniówkę odbędą się trzy gonitwy dla młodych folblutów. Do wyścigów o Nagrody Próbne (sobota, godz. 17.55 oraz niedziela, godz. 16.10) zgłoszono po 8 koni.

Początek mityngów zaplanowano na godz. 15.00. Bilety: do strefy B w cenie 5 zł, do strefy A w cenie 15 zł. Bilety dostępne są w kasach w dniu wyścigowym oraz w przedsprzedaży online na www.eventim.pl 

Z myślą o najmłodszych przygotowane zostaną place zabaw (w strefie B przy Trybunie II oraz w strefie A przy namiocie). 

Więcej informacji:

www.torsluzewiec.pl

www.facebook.com/torwyscigowkonnychsluzewiec 


Zobacz także:
Sezon 2016 na Torze Służewiec w liczbach Zakończenie Sezonu 2016 na Torze Służewiec Przedostatni dzień sezonu 2016 Nagrody: Mokotowska, Efforty i Porównawcza Gonitwy o nagrody: Sarmacji, Dżudo i Batyskafa Niespodzianka - Wielką Warszawską wygrał Caccini! Parszywa trzynastka Va Banka

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |