Danny Garcia vs Samuel Vargas na żywo tylko w Fightklubie!

Danny Garcia vs Samuel...
Niepokonany w żadnej ze swoich 32 walk, mający na koncie pasy mistrza świata federacji WBA i WBC, notowany w ścisłych czołówkach wszystkich rankingów wagi półśredniej Danny Garcia kontra najlepszy kolumbijski pięściarz tej kategorii, Samuel Vargas.

Walka ta będzie najważniejszym pojedynkiem organizowanego w Liacouras Center w Filadelfii show. Jego najważniejsze starcia w nocy z soboty na niedzielę na żywo wyłącznie w Fightklubie. Początek transmisji o godz. 3.00.

28-letni Garcia na zawodowych ringach nie zaznał jeszcze smaku porażki. Wszystkie 32 walki kończyły się jego zwycięstwami, a w 18 z nich triumfował on przed czasem. Noszący dumny przydomek „Swift” Amerykanin między linami rzeczywiście jest piekielnie szybki, doskonale pracuje na nogach i jest niezwykle skutecznym w defensywie pięściarzem. Walcząc w sobotę przed rodzimą publiką w Filadelfii, z której się wywodzi, i w której mieszka do dziś, będzie zdecydowanym faworytem. W styczniu udowodnił swoją klasę pewnie zwyciężając w Los Angeles z Robertem Guerrero i sięgając w ten sposób po wakujący pas WBC World w wadze półśredniej. W sobotę tytuł ten nie będzie leżał na szali, Garcia bronił będzie go dopiero w marcu, kiedy skrzyżuje rękawice z inną niepokonaną gwiazdą wagi półśredniej, Keithem Thurmanem. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle intrygująco, przedsmak tej walki otrzymamy już jednak w najbliższy weekend kiedy to „Swift” zmierzy się z mającym wielkie serce do walki Vargasem.

Kolumbijczyk o tytułach, splendorze i pieniądzach zarobionych przez jego amerykańskiego rywala może póki co jedynie pomarzyć. Sam stoczył w karierze 28 walk – wygrał 25 z nich, jedną zremisował, a w dwóch musiał uznać wyższość rywali. Jego największymi osiągnięciami są na razie tytuły mistrza Kanady oraz pas WBA-NABA, który wywalczył w grudniu ubiegłego roku i którego skutecznie bronił pół roku temu w starciu z Juanem Armandą Garcią. Kolumbijczyk jednogłośną decyzją sędziów pewnie pokonał wówczas na punkty pochodzącego z Meksyku rywala. Vargas zdaje sobie sprawę, że walka z Dannym Garcią to dla niego najważniejszy pojedynek w karierze, a ewentualna wygrana może otworzyć mu drzwi do wielkiej międzynarodowej kariery. O sensacyjne rozstrzygnięcie będzie jednak bardzo trudno, „Swift” jest bowiem nie tylko niezwykle efektownie, ale przede wszystkim bardzo efektywnie bijącym pięściarzem, a o sile jego ciosu przekonało się przed Vargasem wielu innych, znacznie wyżej notowanych przeciwników. Garcia w swoich ostatnich walkach oprócz jednogłośnej wygranej na punkty z Guerrero (opinią wszystkich sędziów 116:112), pokonał bowiem przez nokaut Paula Malignaggiego oraz Lamonta Petersona.

W innych ciekawie zapowiadających się pojedynkach na gali w Filadelfii walczyć będą m.in. Jarrett Hurd z Jorge Cotą i Javier Fortuna z Omarem Douglasem. Całe wydarzenie w nocy z soboty na niedzielę od 3.00 na żywo wyłącznie w Fightklubie!


Zobacz także:
Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie Joshua Franco vs Victor Pasillas na żywo wyłącznie w Fightklubie Hard Knocks Fighting 53 w sobotni wieczór w Fightklubie Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie Trzy walki o mistrzostwo świata w najbliższy weekend na żywo wyłącznie w Fightklubie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |