Dejan Djermanović nowym zawodnikiem Miedzi Legnica!

Dejan Djermanović nowym...
28-letni Słoweniec Dejan Djermanović został nowym zawodnikiem Miedzi Legnica!

Mierzący 187 cm środkowy napastnik w rundzie jesiennej bieżącego sezonu występował w drużynie FC Żetysu w kazachskiej ekstraklasie, dla której w 12 meczach strzelił 5 bramek.

Djermanović to wysoki i silny zawodnik. W karierze występował głównie w zespołach słoweńskich (m.in. Olimpia Lublana czy NK Celje). W sezonie 2015/2016 bronił barw Żeljeznicaru Sarajewo, a latem 2016 roku przeniósł się do ekstraklasy Kazachstanu, gdzie w rundzie jesiennej zagrał 12 meczów w zespole FC Żetysu i strzelił 5 bramek. - Oglądałem go w kilku meczach, to silny zawodnik, dobrze grający głową, operuje obiema nogami i dobrze radzi sobie w ataku pozycyjnym. Właśnie napastnika o takiej charakterystyce szukaliśmy - mówi trener Ryszard Tarasiewicz.

Djermanović do Legnicy przyjechał na początku tygodnia. Zawodnik przeszedł pomyślnie badania medyczne oraz wydolnościowe i podpisał dziś kontrakt obowiązujący do końca bieżącego sezonu. Być może wystąpi już w piątkowym sparingu Miedzi z Piastem Żmigród (godz. 17.30, boisko ze sztuczną nawierzchnią w legnickim parku).


Zobacz także:
Mladen Bartulović wzmocni Miedź! CARGOUNIT sponsorem Miedzi Legnica! Miedź wznowiła treningi - 21 piłkarzy na pierwszych zajęciach Bramkostrzelny Marquitos wraca do Miedzi! Petteri Forsell zostaje w Miedzi i pomoże w walce o awans!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |