Dołącz do Biegu na Piątkę i pobiegnij z Maratonem Warszawskim

Fundacja „Maraton Warszawski” w dniu najważniejszej imprezy biegowej w kraju, jaką jest 38. PZU Maraton Warszawski, zaprasza do biegania.

Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją sportową przygodę lub dla mistrzów krótkiego dystansu, organizatorzy przygotowali Bieg na Piątkę.  Start: niedziela, 25 września, Krakowskie Przedmieście.

25 września spod bramy Uniwersytetu Warszawskiego kilka tysięcy maratończyków z całego świata wystartuje, aby pokonać królewski dystans, jakim są 42 km i 195 m. Organizatorzy 38. PZU Maratonu Warszawskiego chcą przekonać do biegania jak największą grupę ludzi, dlatego przygotowali również specjalny odcinek dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w wyścigu, ale nie czują się na siłach, aby zmierzyć się z trasą królewskiego biegu. 

Amatorzy biegania, pomimo krótszego dystansu, będą mogli poczuć  na własnej skórze atmosferę wielkiego biegu oraz aktywnie świętować dwusetne urodziny uniwersytetu. Każdy z uczestników biegu otrzyma pamiątkowy medal, a zwycięzcy klasyfikacji kobiet i mężczyzn otrzymają puchary. 

Na bieg można zapisać się poprzez formularz dostępny na stronie www.maratonwarszawski.com do 20-tego września. Do 12 września opłata startowa wynosi 50 zł. Istnieje również możliwość zapisania się na bieg  w Biurze Zawodów Biegu na Piątkę (23-24 września, Tor Wyścigów Konnych na Służewcu), z zastrzeżeniem, że pula numerów startowych dostępnych w biurze wynosi 200.


Zobacz także:
12. Półmaraton Warszawski ze sponsorem tytularnym! Ostatnie dni podstawowej opłaty startowej na 12. PZU Półmaraton Warszawski Znamy trasę 12. edycji Półmaratonu Warszawskiego Już w niedzielę Warszawa pobiegnie dla Aleppo Fundacja Maraton Warszawski organizuje bieg dla Aleppo Ruszają zapisy na 12. Półmaraton Warszawski

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |