Dragan Stanković: To bardzo ważna wygrana

Dragan Stanković: To...
Wypowiedzi po inauguracyjnym spotkaniu Memoriału Huberta Jerzego Wagnera Serbia - Belgia 3:2.

Gert van Walle (kapitan reprezentacji Belgii): Możemy być zadowoleni po dzisiejszym meczu, mimo że przegraliśmy. Chcemy poprawiać naszą grę, żeby rywalizować jak równy z równym w kolejnych meczach Memoriału. Spotkały się dziś dwa młode zespoły, co było widać po zmianach na tablicy wyników.

Dragan Stanković (kapitan reprezentacji Serbii): To był bardzo ważny mecz dla nas, bo chcieliśmy dobrze zacząć kolejny etap przygotowań. Nie gramy w pełnym składzie, ale zawodnicy, których teraz nie ma, dołączą do nas w kolejnym etapie sezonu reprezentacyjnego.

Dominique Baeyens (trener reprezentacji Belgii): Mamy dwa cele: 1 grupa Ligi Światowej oraz eliminacje do Mistrzostw Europy. Na tym się koncentrujemy. To był dla nas pierwszy mecz podczas Memoriału, a początki zawsze są trudne. Chcieliśmy zagrać dobrze, ale nie oczekujmy wiele po trzech treningach. Czasem widziałem bardzo dobre momenty w grze moich zawodników. Miesiąc temu przegraliśmy 1:3 z Serbią, dziś było 2:3. Jest progres, może w przyszłości z nimi wygramy.

Nikola Grbić (trener eprezentacji Serbii): Pracujemy od 10 dni. Niektórzy zawodnicy po raz pierwszy zagrali ze sobą na parkiecie. Jesteśmy na początku drogi przygotowań, i jeszcze daleko nam do formy, jaką sobie życzę. Dlatego nie jesteśmy w optymalnej dyspozycji. Belgia zagrała bardzo dobre spotkanie, a my trenowaliśmy nowe rozwiązania między innymi w obronie.
Zobacz także:
LeaseTake Partnerem Motoryzacyjnym Polskiej Siatkówki, De Giorgi z nowym samochodem! Liga Mistrzów: ciężka przeprawa Asseco Resovii w Libercu Liga Mistrzów: ZAKSA z pierwszym zwycięstwem Liga Mistrzów: porażka PGE Skry na inaugurację PlusLiga: drugie zwycięstwo beniaminka z Katowic Serie A kobiet: ciężka przeprawa Casalmaggiore na otwarcie sezonu

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |