Drone Racing League wyłącznie w player.pl

Nieprawdopodobna prędkość, dreszcz emocji i przekraczanie granic fizyki - to właśnie Dron Racing League. Jeden z popularniejszych sportów na całym świecie, po raz pierwszy w Polsce dostępny tylko na player.pl.

Dron Racing League to sport przyszłości. Skomplikowane tory i wyjątkowe przyśpieszenie, aż do 160km/h sprawiają, że jest to najbardziej ekstremalna dyscyplina sportu na świecie. DRL to 5 wyścigów odbywających się w różnych miastach, gdzie piloci zdobywają punkty. Ci z największą liczbą punktów zaklasyfikują się do wyścigu Mistrzostw Świata. I to właśnie tam emocje sięgną zenitu. 

Drony DRL są specjalnymi sportowymi dronami zbudowanymi z myślą o prędkości i świetnej widoczności. Piloci sterują z punktu widzenia dronu używając do tego gogli FPV (ang. First Person View), które wyświetlają obraz na żywo transmitowany z dronu. Latanie dronem DRL wymaga świetnej koncentracji i matematycznej precyzji. Jednak mistrzostwo czasem zależy od szybkości akrobacji i ułamków sekundy.

Jak toczy się akcja? Jaki jest najważniejszy ruch? Wszystkie ciekawostki i wskazówki będą komentowane przez Maca Poschwalda, wielokrotnie nagradzanego polskiego pilota dronów, jednego z najlepszych na świecie i faworyta wielu mistrzostw nadchodzącego sezonu wyścigowego.

Aż do teraz Dron Racing Leagu dostępny był na Sky Sport Mix i Prosiebien Maxx. Teraz, DRL jest dostępny po raz pierwszy w Polsce tylko na player.pl w pakiecie player PLUS za 9,99 zł miesięcznie.
Zobacz także:
(L)egenda nie zna granic - poznaj marzenia małego kibica na player.pl

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |