Drugi komplet strojów piłkarzy Lecha Poznań

Drugi komplet strojów...
Białe koszulki z niebieskim kołnierzem, paskiem na barkach i obwódką wokół rękawka, a także niebieskimi spodenkami i getrami - tak będzie wyglądać w najbliższym sezonie drugi komplet strojów piłkarzy Lecha Poznań.

Oficjalna premiera pierwszego kompletu miała miejsce podczas niedzielnej prezentacji drużyny. Podstawowe trykoty Kolejorza mają niebiesko-białe barwy, posiadają pasy i są cieniowane. Do zestawu piłkarze będą nosić białe spodenki i białe getry.

Zupełnie inaczej wygląda drugi komplet. Koszulka meczowa jest biała i zawiera niebieskie elementy w postaci obwódki rękawków, paska na barkach oraz kołnierzyka, który tym razem ma kształt tzw. "serka". Spodenki i getry są niebieskie. Drugi komplet strojów bramkarzy jest jaskrawo żółty.

Nadrukowane numery i nazwiska lub pseudonimy piłkarzy od tego sezonu Lotto Ekstraklasy tworzone są nową, charakterystyczną czcionką, stworzoną specjalnie na potrzeby najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Różnice między kompletami strojów wynikają z przepisów piłkarskich. Klub na każdy mecz musi mieć przygotowane dwa zestawy, które wcześniej zostały zatwierdzone przez Lotto Ekstraklasę.


fot. Przemysław Szyszka
fot. Przemysław Szyszka

fot. Przemysław Szyszka
fot. Przemysław SzyszkaZobacz także:
Wisła Płock w grupie mistrzowskiej! Romeo Jozak i Krzysztof Mączyński przed meczem Legia - Wisła LOTTO Ekstraklasa: zwycięstwo Ruchu na zakończenie 23. kolejki LOTTO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica remisuje z Legią! LOTTO Ekstraklasa: Górnik "rzutem na taśmę" pokonuje Piasta LOTTO Ekstraklasa: Wisła pokonuje Jagiellonię!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |