Drutex-Bytovia bez Laskowskiego, Chomiuka i Jakóbowskiego

Drutex-Bytovia bez...
W bytowskim klubie już nie zobaczymy bramkarza Tomasza Laskowskiego, Adriana Chomiuka i Michała Jakóbowskiego. Nie przedłużono umów.

- Całą trójkę będziemy pamiętać tak jak grali w swoich najlepszych meczach, a było ich niemało, dlatego nie powinni mieć problemów ze znalezieniem sobie nowych pracodawców. Życzę im jak największych sukcesów - mówi menedżer Rafał Gierszewski.

Tomasz Laskowski bytowskiej bramki bronił w 27 ligowych spotkaniach pierwszego zespołu, z czego 1 w II lidze i 26 w I lidze. Ponadto zaliczył 27 występów w drugim zespole i 5 spotkań o Puchar Polski. Jeśli dodalibyśmy jeszcze sparingi, to lubiany przez kibiców golkiper aż 95 razy reprezentował czarno-biało-czerwone barwy.

Adrian Chomiuk w Drutex-Bytovii zaliczył drugie podejście. Do Bytowa wrócił po rozpoczęciu sezonu 2015/2016. Wcześniej zdążył rozegrać dwa występy w Bruk-Bet Termalice Niecieczy. Dawniej grał u nas wiosną 2012 r. w II lidze. Wtedy zaliczył 13 meczów, a tym razem w zespole Tomasza Kafarskiego zagrał w 21 pojedynkach zdobywając 1 bramkę, czyli w sumie w pierwszym zespole zagrał w 34 spotkaniach.

Michał Jakóbowski do Drutex-Bytovii trafił jeszcze za kadencji trenera Pawła Janasa z Lecha II Poznań. W dwóch sezonach wystąpił w 48 ligowych występach i 4 pucharowych. Łącznie zdobył 6 bramek. Zostanie zapamiętany jako przebojowy skrzydłowy, którego zatrzymywały tylko nieprzepisowe zagrania rywali.
Zobacz także:
Fran Gonzalez zawodnikiem Drutex-Bytovii Fran Gonzalez na testach w Drutex-Bytovii Omar Monterde otrzymał zgodę na testy w Wiśle Kraków Jakub Wilk zawodnikiem Drutex-Bytovii Filip Modelski zawodnikiem Drutex-Bytovii Puchar Polski: Drutex-Bytovia pokonuje Arkę

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |