Drutex-Bytovia z licencją na I ligę

Drutex-Bytovia z licencją...
Drutex-Bytovia otrzymała licencję na grę w rozgrywkach I ligi w sezonie 2016/2017. Na klub został nałożony tzw. nadzór infrastrukturalny. Drutex-Bytovia została zobowiązana do dostosowania obiektu do czasu rozpoczęcia przyszłego sezonu.

Dla naszego zespołu „nadzór infrastrukturany” oznacza potrzebę instalacji drugiego transformatora do zasilania awaryjnego. - Każdy obiekt powinien posiadać dwa źródła zasilania, z czego jedno ma być rezerwowe - tłumaczy prezes klubu Janusz Wiczkowski. - Jesteśmy po rozmowach z burmistrzem Ryszardem Sylką i mamy zapewnienie, że przed rozgrywkami potrzebny transformator zostanie zakupiony. Dlatego powinniśmy być spokojni - dodaje.

- Z roku na rok coraz lepiej radzimy sobie z dokumentacją. Są to skomplikowane procesy. Nie mamy też żadnych problemów z płynnością finansową. Po wykonanej pracy przy przygotowaniu wniosku licencyjnego miło było usłyszeć od warszawskich działaczy, że nasz wniosek był najlepiej przygotowany. Byliśmy jedynym klubem, który nie miał żadnych błędów w sprawozdaniu finansowym - mówi Janusz Wiczkowski.
Zobacz także:
AZS Koszalin wygrał turniej w Szczecinie Sokół Łańcut najlepszy w mistrzostwach Podkarpacia Mistrzostwa Podkarpacia: Rosa zdecydowanie lepsza od Jeziora Turniej w Szczecinie: Polpharma gromi Spójnię! Mistrzostwa Podkarpacia: Jezioro pokonuje Sokoła

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |