Duńska marka SELECT sponsorem technicznym Futsal Ekstraklasy

Duńska marka SELECT...
Międzynarodowy producent sprzętu sportowego ponownie będzie wspierał halową odmianę piłki nożnej w naszym kraju. Firma SELECT została sponsorem technicznym Futsal Ekstraklasy.

W ramach podpisanej na trzy lata umowy duńska marka dostarczy do klubów najwyższej klasy rozgrywkowej piłki SELECT Futsal Super FIFA oraz pakiet sprzętu. 

- Futsal jest dla nas bardzo ważnym sektorem biznesowym. Kilka lat temu byliśmy związani umową z ekstraklasą futsalową, ale potem nastąpiła przerwa. Bardzo się cieszę, że udało się dojść do porozumienia. Władze Futsal Ekstraklasy chciały, żeby umowa była idealna. Sądzę, że tak właśnie jest - mówi główny przedstawiciel firmy SELECT na Polskę Paul Szostek.

- My również jesteśmy zadowoleni z kontraktu. Teraz piłka SELECT Futsal Super FIFA i wiele innych produktów naszej marki SELECT pojawi się w najlepszych klubach futsalowych w Polsce. Jestem przekonany, że zespoły będą usatysfakcjonowane warunkami umowy. Gwarantujemy także, że ewentualne ubytki w sprzęcie będą uzupełniane na bieżąco - zapewnia.

- Negocjacje nie były łatwe. Mam nadzieję, że umowa spełni oczekiwania klubów i zawodników. Chciałbym, aby SELECT stał się sztandarową marką pokazującą nowy polski futsal. Ta dyscyplina ma wiele uroków i jakości - mówi prezes Futsal Ekstraklasy Maciej Karczyński, który stanowisko objął na początku lipca. - Liga zasługiwała na dobrą piłkę. Chcemy, aby sponsor był zadowolony z tej współpracy. Postaramy się robić więcej, żeby spełnić jego oczekiwania - dodaje.

Przez najbliższe trzy sezony firma SELECT będzie miała prawo do korzystania z nazwy „Techniczny Sponsor” Futsal Ekstraklasy i do wyłącznego używania tytułu: dostawca „Oficjalnej Piłki Futsal Ekstraklasy”.

SELECT Futsal Super FIFA to 32-panelowa piłka złożona z 12 pięciokątów i 20 sześciokątów. 32 panele zszywane są za pomocą 630 szwów podwójnych oraz 60 szwów narożnych i zamykane węzłem podwójnym. Dzięki temu piłka jest mocniejsza. 

Na mocy zawartej umowy Futsal Ekstraklasa otrzyma 360 piłek, po 30 na każdy klub. Dodatkowo zespoły dostaną inne produkty firmy SELECT takie jak: znaczniki, bidony, koszyki na bidony, torby medyczne z wyposażeniem, składane tablice taktyczne oraz worki na piłki.

Ponadto SELECT nieodpłatnie zaprojektuje i wyprodukuje dedykowaną piłkę meczową do wykorzystania w rozgrywkach ligowych w sezonach 2017/2018 oraz 2018/2019. Kluby będą miały możliwość zakupu wszystkich produktów firmy SELECT z korzystnym rabatem.

Piłki nożne marki SELECT są oficjalnymi futbolówkami w sześciu czołowych ligach europejskich, między innymi w Holandii, Danii oraz Belgii.


Zobacz także:
Futsal Ekstraklasa od lutego na żywo i na wyłączność w Sportklubie! Selection - limitowana kolekcja Vistuli wyselecjonowana przez Roberta Lewandowskiego GATTA ACTIVE mistrzem Polski 2015/2016 w futsalu! Futsal ekstraklasa w SportKlubie Spotkaj zawodników teamu Burn na Burn Selector Festival!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |