E-sportowe emocje tylko w Polsat Viasat Explore - Counter-Strike już 25 i 26 czerwca!

Viasat World ogłosił, że w dniach 25-26 czerwca 2016 r. na antenie Polsat Viasat Explore odbędzie się transmisja na żywo pierwszego w historii Championship Series - turnieju Counter-Strike Finals.

Na tegoroczne wydarzenie organizatorzy zapraszają do Londynu, do SEE Arena Wembley. 

Po ogromnym sukcesie transmisji Mistrzostw Świata Legaue of Legends w 2014 r. oraz sześciu kolejnych wydarzeń Esportowych w 2015 roku, Viasat World podjął decyzję o wykupieniu praw do emisji finałów ECS-CS. Dodatkowo, na profilu kanału na Facebooku widzowie będą mogli wziąć udział w dyskusjach i rozmowach z kluczowymi youtuberami. 
ECS przeznaczy w tym roku 3,5 mln na nagrody i wsparcie zespołów, rywalizujących w tej bijącej rekordy popularności grze FPS. ECS-CS należy do grupy liderów rozwoju i promocji e-sportu na świecie, jest także organizatorem jednej z największych profesjonalnych lig w CS:GO. W ciągu trzech miesięcy w rywalizacji weźmie udział dwadzieścia drużyn z całego świata. Osiem najlepszych - cztery europejskie i cztery amerykańskie - spotkają się na SSE Arena na Wembley, gdzie zawalczą o tytuł mistrza Champion Series. Pierwsze fazy turnieju dostępne będą tylko w Internecie za pośrednictwem Twitch.tv, a wielki finał obejrzymy na żywo w Polsat Viasat Explore.

To pełne emocji wydarzenie będzie transmitowane na kanale Polsat Viasat Explore. Rozgrywki obejrzymy dzięki firmie FACEIT, kreatorowi jednej z wiodących platform gier on-line.

• W piątek, 24 czerwca br., będzie prowadzona transmisja z otwarcia turnieju, od południa można śledzić ją na polskim kanale Twitch - https://www.twitch.tv/viasatexplore 
• W sobotę, 25 czerwca br., od g. 11:00 najważniejsze wydarzenia ligowe będą dostępne na polskim kanale Twitch - https://www.twitch.tv/viasatexplore 
• W niedzielę, 26 czerwca br., na kanale Polsat Viasat Explore będzie prowadzona transmisja na żywo z najważniejszych rozgrywek; wydarzenia towarzyszące będzie można obejrzeć też na Twitch.tv. 


Zobacz także:
E-sport ponownie na antenie Polsat Viasat Explore Polsat Viasat Explore po raz kolejny pokaże największe e-sportowe emocje Raport transferowy z 20 lutego

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |