EURO 2016: szczęśliwa końcówka Czechów, popis głupoty chorwackich kibiców!

EURO 2016: szczęśliwa...
Czechy po świetnej końcówce zremisowały z Chorwacją 2:2 w meczu grupy D mistrzostw Europy, który odbył się na Stade Geoffroy-Guichard w Saint-Etienne. Mecz został przerwany w 81. minucie z powodu bójki chorwackich kibiców i wrzucenia rac na murawę.

Czechy - Chorwacja 2:2 (0:1)
0:1 Ivan Perisić 37' (asysta Milan Badelj)
0:2 Ivan Rakitić 59' (asysta Marcelo Brozović)
1:2 Milan Skoda 75' (asysta Tomas Rosicky)
2:2 Tomas Necid 90'+3 (rzut karny)

Czechy: Petr Cech - Pavel Kaderabek, Roman Hubnik, Tomas Sivok, David Limbersky, Jaroslav Plasil (86' Tomas Necid), Tomas Rosicky, Jiri Skalak (67' Josef Sural), Ladislav Krejci, Vladimir Darida, David Lafata (67' Milan Skoda).

Chorwacja: Danijel Subasić - Darijo Srna, Vedran Corluka, Domagoj Vida, Ivan Strinić (90+8' Sime Vrsaljko), Milan Badelj, Luka Modrić (62' Mateo Kovacić), Marcelo Brozović, Ivan Rakitić (90+7' Gordon Schildenfeld), Ivan Perisić, Mario Mandzukić.

Żółte kartki: Tomas Sivok - Milan Badelj, Marcelo Brozović, Domagoj Vida.