Effector będzie jeździć Toyotami CH-R

Effector będzie jeździć...
Siatkarze Effectora Kielce odebrali w czwartek kluczyki do jednego z najnowszych modeli firmy Toyota. Klub podpisał trzyletnią umowę z firmą Toyota Romanowski, dzięki której kielecka drużyna będzie jeździła samochodami Toyota C-HR.

- Mam nadzieję, że będzie to element motywujący zawodników oraz szkoleniowców - mówi prezes firmy Effector, Leszek Ciesek.

Uroczyste odebranie aut odbyło się w czwartek w siedzibie Toyota Romanowski przy ulicy Radomskiej w Kielcach. W ramach umowy zawodnicy oraz sztab trenerski otrzymał 10 samochodów. Na początku każdego z sezonów dostarczane będą nowe modele. W tym roku jest to Toyota C-HR, która swoją oficjalną premierę w Polsce miała 14 stycznia. - Ten samochód to przede wszystkim innowacyjna metoda hybrydowa. Jest to auto nieprawdopodobnie zwinne i lekkie w prowadzeniu. Ma materiały idące w kierunku Lexusa - mówi właściciel salonu Marek Romanowski, który od lat jest mocno związany z siatkówką. - Grałem kiedyś w Broni Radom, później w Czarnych także stąd pomysł na współpracę.

Jesteśmy blisko sportu. Wspieramy Rosę Radom, Vive Tauron Kielce i teraz przyszedł czas na Effectora - wyjaśnia Marek Romanowski.

Toyota C-HR jaką będą jeździć zawodnicy Effectora to wersja Premium. Znajduje się w niej m.in. 7 poduszek powietrznych, system wykrywania pieszych, układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia czy układ rozpoznawania znaków drogowych. Cena nowego takiego modelu wynosi ok. 110 tysięcy złotych.

Zadowolenia z nawiązania współpracy z firmą Toyota Romanowski nie kryli prezes firmy Effector, Leszek Ciesek oraz prezes klubu Jacek Sęk. - Dzisiejsze spotkanie to zwieńczenie podpisanej umowy pomiędzy Toyota Romanowski a Effectorem. Jej kluczowym elementem jest wsparcie klubu. To wydarzenie znakomicie wpisuje się w przyjętą i realizowaną strategie rozwijania klubu. Jestem przekonany, że oprócz milej niespodzianki będzie to element motywujący dla zawodników i szkoleniowców, który mam nadzieję przełoży się na wyniki. Życzę przyjaznej jazdy i dotarcia zawsze do celu i na czas - mówił Leszek Ciesek. - Ja już zakochałem się w tym aucie i będę prywatnie klientem salonu. Jestem bardzo zadowolony, że nowym partnerem klubu została firma Toyota - przyznał Jacek Sęk.

Jestem przekonany, że oprócz milej niespodzianki będzie to element motywujący dla zawodników i szkoleniowców, który mam nadzieję przełoży się na wyniki. Życzę przyjaznej jazdy i dotarcia zawsze do celu i na czas - mówił Leszek Ciesek.

Sami siatkarze i sztab szkoleniowy byli pod wrażeniem swoich nowych samochodów. - Widząc te auta chyba nikt nie ma prawa narzekać. Ja osobiście bez samochodu czuje się jak bez ręki. Cieszę się, że mogliśmy dostać takie perełki - mówi rozgrywający Marcin Komenda. - Jak się dowiedziałem jaki to będzie model to rzuciłem okiem w Internecie. To samochód przede wszystkim zdrowy dla środowiska. Fajnie, że pan Romanowski zdecydował się wspierać klub i mam nadzieję, że odwdzięczymy mu się dobrą reklamą - dodaje środkowy Jędrzej Maćkowiak.


Zobacz także:
PlusLiga: PGE Skra wygrywa z Jastrzębskim Węglem po tie-breaku PlusLiga: Zaksa wygrywa z Indykpolem w hicie 24. kolejki PlusLiga: pięciosetowy bój w Katowicach dla Asseco Resovii PlusLiga: PGE Skra pokonuje Cerrad Czarnych po tie-breaku PlusLiga: zwycięstwo Lotosu Trefla w Warszawie PlusLiga: hit 22. kolejki na Podpromiu dla Jastrzębskiego Węgla!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |