Ekstraklasa Live Park na meczu Polska - Holandia

Ekstraklasa Live Park na...
Ekstraklasa Live Park wraz z holenderską firmą Southfields wyprodukują sygnał telewizyjny meczu Polska-Holandia. Spotkanie odbędzie się 1 czerwca 2016 roku w Gdańsku.

Przekaz z meczu będzie dedykowany wyłącznie dla Holendrów, równolegle do sygnału TVP i Polsatu.

To pierwsza tak duża międzynarodowa współpraca firmy produkcyjnej należącej do Ekstraklasy S.A., czyli spółki prowadzącej profesjonalne rozgrywki piłkarskie w Polsce. 

Ekstraklasa Live Park na zamówienie Southfields, który jest producentem wiodącym transmisji spotkania Polska-Holandia, udostępni jeden z najnowocześniejszych wozów transmisyjnych w Europie dysponujący 13 kamerami, w tym Super Slow Motion oraz Ultra Slow Motion.

Ekstraklasa Live Park to spółka, której właścicielem jest Ekstraklasa S.A. - jedyna firma zarządzająca profesjonalnymi rozgrywkami piłkarskimi w Polsce. Głównym zadaniem ELP jest produkcja sygnału telewizyjnego wszystkich meczów Ekstraklasy. Wysokiej jakości przekaz produkowany przez Ekstraklasa Live Park trafia do ponad 50 krajów na całym świecie, w tym takich nadawców jak nc+ oraz Eurosport.

Ekstraklasa Live Park to firma zatrudniająca specjalistów z ogromnym doświadczeniem w produkcji i realizacji wydarzeń sportowych. Zespół uczestniczył w produkcji min. Mistrzostw Świata FIFA, Mistrzostw Europy UEFA, meczów Ligi Mistrzów, Ligi Europy, meczów reprezentacji Polski, Letnich Igrzysk Olimpijskich, Pucharu Świata w skokach narciarskich, Mistrzostwach Świata w podnoszeniu ciężarów, galach bosku zawodowego i MMA.
Zobacz także:
Ekstraklasa Live Park wyprodukuje mecze PGNiG Superligi! EHF Euro Szwecja 2016: druga porażka Polek Wysokie zwycięstwo reprezentacji w 10. rocznicę PLFA Przepełniona atrakcjami futbolowa sobota na Arenie Lublin! Polska - Holandia na Arenie Lublin: w 10. rocznicę PLFA, z pompą i licznymi atrakcjami El. MŚ 2017: Polacy wygrywają z Holandią i są blisko awansu!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |