Ekstraklasa i OSHEE dla Szlachetnej Paczki

Ekstraklasa i OSHEE dla...
Lepsze Święta dzięki Ekstraklasie i klubom Ekstraklasy! W tym roku zawodnicy klubów włączyli się w przygotowywanie świątecznych paczek dla najbardziej potrzebujących rodzin w akcji SZLACHETNEJ PACZKI.

Tegoroczny finał już za nami, ale to nie koniec pomagania - jeszcze można wspierać ten szlachetny cel!

Wszyscy, którzy wciąż chcą wspierać SZLACHETNĄ PACZKĘ dalej mają taką możliwość. Partner akcji OSHEE, na okres od listopada br. do lutego 2017 wprowadził na rynek produkty dedykowane podopiecznym programu. W ten sposób nawet po zakończeniu finału kupując wodę OSHEE w zmienionej szacie graficznej opatrzonej logotypami SZLACHETNEJ PACZKI firma przeznaczy 5% na konto Stowarzyszenia WIOSNA.

Woda witaminowa jest idealnym uzupełnianiem codziennej diety o witaminy oraz mikro i makroelementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. OSHEE VITAMIN WATER, dostępna w różnych wariantach smakowych, to zastrzyk niacyny, cynku, witaminy B12, B6, C, magnezu czy biotyny odpowiadające kolejno za zmniejszenie uczucia zmęczenia, utrzymania prawidłowego widzenia, prawidłowych funkcji psychologicznych, wsparcie układu odpornościowego i nerwowego czy korzystny wpływ na skórę i włosy.

WIDEO - EKSTRAKLASA DLA SZLACHETNEJ PACZKI:

Zobacz także:
Robert Lewandowski wraz z marką OSHEE wspierają reprezentację Polski Amp futbol Po co nam Ekstraklasa S.A.? Wisła Płock w grupie mistrzowskiej! Romeo Jozak i Krzysztof Mączyński przed meczem Legia - Wisła LOTTO Ekstraklasa: zwycięstwo Ruchu na zakończenie 23. kolejki Nowa drużyna Bartosza Giemzy z szansą na mistrzostwo w Enduro MTB

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |