Enea nowym sponsorem tytularnym zawodów IRONMAN w Warszawie i Gdyni

Enea, wiodąca firma sektora energii elektrycznej w Polsce została nowym sponsorem tytularnym prestiżowych zawodów triathlonowych na licencji World Triathlon Corporation, które w tym roku odbędą się w Warszawie i Gdyni.

Organizatorem zawodów jest agencja Sport Evolution, która jest wyłącznym licencjobiorcą marki IRONMAN w Polsce. Współpraca z Eneą rozpoczęła się już przed dwoma laty. Enea dotychczas była sponsorem oficjalnym zawodów IRONMAN 70.3 w Gdyni. 

Od tego roku Enea będzie partnerem tytularnym nie tylko imprezy w Gdyni, ale także w Warszawie.

Enea angażuje się w imprezy sportowe, w których start wymaga posiadania dużych pokładów energii, dlatego także i tym razem będziemy aktywnie wspierać zawody IRONMAN®. Wzmacniamy naszą obecność w Gdyni, a dodatkowo chcemy zaangażować się w zawody w Warszawie. Mam nadzieję, że w ten sposób zachęcimy kolejne osoby do tej formy spędzania wolnego czasu - powiedział Sławomir Krenczyk, dyrektor Departamentu Public Relations i Komunikacji Enei. - Ważna jest także atmosfera samych zawodów, na którą obok bardzo dobrej organizacji składają się niesamowici zawodnicy i kibice, a to wszystko gwarantuje Enea 5150 Warsaw i Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife - dodał. 

Dzięki zaangażowaniu Enei organizatorzy zawodów Enea 5150 Warsaw i Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife ogłosili rok 2017 „Rokiem Energii w Triathlonie”. 

Chcemy pokazać, że triathlon to najbardziej energetyczna dyscyplina sportowa na świecie. Każdy kto choć raz był na zawodach IRONMAN wie, że takiej dawki pozytywnej energii nie sposób dostać nigdzie indziej - mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający w agencji Sport Evolution. - W najbliższych miesiącach będziemy realizować wiele niestandardowych i spektakularnych kampanii reklamowych. Jesteśmy przekonani, że przyczynią się one do dalszej popularyzacji triathlonu w Polsce. Ogromnie cieszymy się, że nasze ambitne plany wsparła Enea, bo to zapewni jeszcze większy rozmach prowadzonych przez nas działań - dodaje Drelich. 

IRONMAN to największy cykl zawodów triathlonowych na świecie obecny w ponad 50 państwach. Co roku 300 tysięcy sportowców ze 180 krajów świata udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych (Anything is possible - to hasło, które przyświeca zawodom IRONMAN na całym świecie). W Polsce odbywają się dwie imprezy na licencji World Triathlon Corporation - Enea 5150 Warsaw oraz Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife. 

Enea 5150 Warsaw to zawody na dystansie olimpijskim (1,5km pływania - 40km jazdy na rowerze i 10km biegu). W tym roku zawody odbędą się w dniach 10-11 czerwca, a w programie imprezy są także sztafety triathlonowe dla 3-osobowych drużyn oraz aquathlon dla dzieci IRONKIDS. Więcej informacji na www.5150warsaw.com oraz facebook.com/5150warsaw. 

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife to największe zawody triathlonowe w Europie Środkowo - Wschodniej. W zawodach startuje co roku około 4 tysięcy sportowców z kilkudziesięciu krajów świata. Tegoroczne zawody odbędą się 5 i 6 sierpnia. Więcej informacji na www.ironmangdynia.pl oraz facebook.com/polandtriathlon


Zobacz także:
Enea IRONMAN 5150 Warsaw - Kids Run. ZaWody dla Afryki Aqua Sphere Open Water - trening open water z Sebastianem Karasiem Mirinda „Rinny” Carfrae i Timothy „TO” O’Donnell wystartują w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia Pilanki wygrywają z Grot Budowlanymi Łódź Bezcenne zwycięstwo poznanianek po szaleńczej pogoni Sezon triathlonowy w Polsce zaczyna się 25 lutego!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |