Ezekial Omullo najszybszy w 38. PZU Maratonie Warszawskim

Zwycięzcą 38. PZU Maratonu Warszawskiego został Omullo Ezekial, który dystans 42 km 195 m pokonał w czasie 02:08:55.

Na podium stanęli także: Chebii Douglas Kipsanai z czasem 02:11:26 oraz Kimwetich Dominic Kangor, który trasę maratonu pokonał w 02:11:49.

Zwycięzca 38. PZU Maratonu Warszawskiego Omullo Ezekial osiągnął drugi najlepszy czas w historii Maratonu Warszawskiego! W pierwszej dziesiątce biegaczy znalazło się aż trzech Polaków!

Poniżej prezentujemy wyniki pierwszej dziesiątki w klasyfikacji generalnej mężczyzn:

10) Nożyński Dariusz, Polska, 02:28:58

W ten weekend startuje 38. PZU Maraton Warszawski! 38. PZU Maraton Warszawski uświetni obchody 200-lecia Uniwersytetu Warszawskiego Zbiórka Na Maxa podczas 38. PZU Maratonu Warszawskiego Na dwusetne urodziny UW Partnerem Honorowym 38. PZU Maratonu Warszawskiego Znamy trasę 38. PZU Maratonu Warszawskiego!