Festiwal Gier Planszowych na PGE Narodowym

W sobotę 26 listopada 2016 r. na PGE Narodowym odbędzie się czwarta edycja "Planszówek na Narodowym".

Tradycyjnie zapraszamy na Warszawski Festiwal Gier Planszowych wytrawnych graczy i zupełnych nowicjuszy w temacie planszówek. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Festiwal gier na PGE Narodowym to wielka impreza - jednocześnie w gry planszowe może na niej zagrać ponad 2300 osób. Ponad 30 wystawców przygotowało premiery gier i turnieje dla młodych, starszych i najstarszych – zapowiadają organizatorzy wydarzenia Stowarzyszenie ROZWIŃ SIĘ Edukacja, Kultura, Sport.

Festiwalowa przestrzeń na PGE Narodowym będzie podzielona na kilka sektorów: dla graczy dorosłych, dla najmłodszych dzieci i ich rodziców, oraz na sale do grania z wypożyczalnią gier, sale turniejowe i sektor sprzedażowy. Przy organizacji i prowadzeniu imprezy będą pomagać wolontariusze.

W ubiegłorocznej trzeciej edycji "Planszówek na Narodowym" wzięło udział 7220 graczy i 220 wolontariuszy.

Warszawski Festiwal Gier Planszowych "Planszówki na Narodowym" odbędzie się 26 listopada w godzinach od 10.00 - 20.00 w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego. Wejście piesze bramami numer 1, 2 i 11, a następnie przez Recepcję Główną znajdującą się na wysokości bramy nr 1.


Zobacz także:
PGE Narodowy chce stworzyć Narodową Strefę Kibica Z minitoru na PGE Narodowy Pojedynek mistrzów - Chalidow vs Mańkowski walką wieczoru KSW Colosseum Piąta obrona pasa na PGE Narodowym, Gamrot kolejnym mistrzem na KSW Colosseum Kleber Koike Erbst powalczy o pas KSW z Marcinem Wrzoskiem na PGE Narodowym Blisko dwa miliony gości na PGE Narodowym w 2016 roku

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |