Fighting Spirit i Fighting Rookies oraz solidna dawka sportów walki w weekend w Fightklubie

Fighting Spirit i Fighting...
Tradycyjnie w piątkowy i niedzielny wieczór na antenie Fightklubu premierowe odcinki magazynów sportów walki traktujących o MMA oraz kick boxingu.

Ponadto w sobotnie popołudnie i wieczór przypomnienie kilku emocjonujących pojedynków - stacja pokaże m.in. najciekawsze fragmenty z gali Cage Warriors, walkę John Thompson vs Ricardo Pinell oraz starcie Javier Fortuna vs Juan Antonio Rodriguez.

Widowiskowe pojedynki MMA młodych, uzdolnionych fighterów, którzy dopiero zbierają pierwsze szlify na zawodowych ringach, a także starcia weteranów, którzy z niejednego pieca chleb jedli - taką wybuchową mieszankę widzowie zobaczą w magazynie „Fighting Spirit”. Premierowy odcinek w piątek o 22.00.

W sobotnie popołudnie w Fightklubie prawdziwy mix znakomitego boksu i MMA. Już od 17.00 walka John Thompson vs Ricardo Pinell, czyli pojedynek, który miał miejsce w Mohegan Sun Casino w Uncasville w lutym 2015 roku i rozgrywany była w ramach ćwierćfinału turnieju Boxcino w wadze junior średniej. Thompson przystępował do niego z bilansem 14-1-0, a Pinelli z dorobkiem 10-1-1. Faworytem był pierwszy z nich, mimo tego, że w ostatniej chwili zastąpił on awizowanego pierwotnie do tego pojedynku Cleotisa Pendarvisa.

Bezpośrednio po tej konfrontacji (o godz. 19.00) przypomnienie ubiegłotygodniowej gali Cage Warriors z Newport. Było to już 79. show zorganizowane przez tą federację, a tym razem w głównej karcie walk znalazło się pięć pojedynków. Najciekawszym z nich była konfrontacja walczącego przed własną publicznością Scotta Clista ze Szwedem Martinem Svenssonem. Dla pierwszego z nich to trzecia walka na gali Cage Warriors na przestrzeni ostatniego półrocza. Obie poprzednie Anglik rozstrzygał na swoją korzyść, pokonując w nich Brada Wheelera i Tima Wilde’a. Czy i tym razem odniósł efektowną wygraną?

Zwieńczeniem soboty będzie relacja z pojedynku Javier Fortuna vs Juan Antonio Rodriguez. Walka ta była starciem wieczoru na gali w Las Vegas w maju 2014 roku. Jej faworytem był Javier Fortuna, były czempion WBC Youth i posiadacz tymczasowego pasa WBA World. Pięściarz z Dominikany stanął jednak przed niezwykle trudnym zadaniem, jego rywal przed tym pojedynkiem mógł bowiem pochwalić się 26 wygranymi w 30 pojedynkach, podobnie jak Fortuna była zresztą mistrzem świata WBC Youth World.

Z kolei w niedzielę w Fightklubie (godz. 22.00) premierowy odcinek magazynu „Fighting Rookies”, programu poświęconego organizacji kick boxerskiej działającej na rynku od 2010 roku i nastawionej na pojedynki pomiędzy młodymi talentami kopanych sztuk walki. Jest to inicjatywa wychodząca naprzeciw młodym, półprofesjonalnym zawodnikom, którzy otrzymują szansę bycia zauważonymi przez promotorów i menadżerów. Tutaj młodzi adepci poprzez wzajemną konfrontację wykuwają doświadczenie i w razie sukcesów rozwijają swoją karierę w sportach walki, zaś w innym wypadku - muszą zrewidować własne aspiracje. W Fighting Rookies prawie wszystkie ciosy są dozwolone, kolana, łokcie, ciosy pięścią z obrotu - zasady walki i młodzieńcza energia kipiąca w zawodnikach gwarantują widowiskowe i emocjonujące starcia.
Zobacz także:
Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie Joshua Franco vs Victor Pasillas na żywo wyłącznie w Fightklubie Hard Knocks Fighting 53 w sobotni wieczór w Fightklubie Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie Trzy walki o mistrzostwo świata w najbliższy weekend na żywo wyłącznie w Fightklubie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |