Finał British Speedway Elite League w Eleven Sports

Finał British Speedway...
Belle Vue Aces czy Wolverhampton Wolves? Która z tych drużyn sięgnie po żużlowe mistrzostwo Wielkiej Brytanii? Przed kibicami wyjątkowe spotkanie z największymi gwiazdami „czarnego sportu” w Eleven Sports.

Transmisję rewanżowego meczu wielkiego finału British Speedway Elite League kibice zobaczą na antenie Eleven Sports w środę, 5 października o 20:25. Zawody odbędą się na National Speedway Stadium w Manchesterze. Gospodarze, Belle Vue Aces, postarają się odrobić stratę z pierwszego spotkania, w którym w ostatni poniedziałek przegrali z Wolverhampton Wolves 36:54. Przed dowodzonymi przez doświadczonego Scotta Nichollsa „Asami” wielkie wyzwanie, ponieważ naprzeciw nich staną „Wilki”, w składzie których znajdują się aktualny Indywidualny Mistrz Świata Tai Woffinden, jeżdżący niezwykle ofensywnie Fredrik Lindgren oraz najlepszy w ostatnim starciu Kyle Howarth. Wsparciem dla Nichollsa mają być w ten wieczór Matej Žagar, który będzie chciał się zrehabilitować za niezbyt udany poniedziałkowy występ, a także Craig Cook, bracia Steve i Richie Worrallowie oraz posiadający od kilku dni tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów Max Fricke. 

Dla Belle Vue Aces to drugi z rzędu występ w wielkim finale British Speedway Elite League, a dla Wolverhampton Wolves pierwszy od 2009 roku. Wówczas „Wilki” zwyciężyły w lidze po raz ostatni. 

W trzech poprzednich sezonach mistrzowski tytuł zdobywali Poole Pirates. Tym razem „Piraci” w półfinale musieli uznać wyższość ekipy z Wolverhampton. Z kolei „Asy” w decydującej konfrontacji w drodze do finału wyraźnie pokonały The Lakeside Hammers.

Środowe zawody w Eleven Sports komentować będą Michał Korościel i Marcin Kuźbicki. 

Wielki finał British Speedway Elite League NA ŻYWO w Eleven Sports:

Środa, 5 października, 20:25

Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves
komentarz: Michał Korościel i Marcin Kuźbicki

ELEVEN SPORTS NETWORK zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w ramówkach.
Zobacz także:
Ćwierćfinały Pucharu Anglii i starcie mistrza z wicemistrzem Niemiec hitami weekendu w Eleven Sports Serie A w ELEVEN SPORTS przez kolejne 3 sezony Weekend w kanałach Eleven Sports: 24-27 lutego Finał Pucharu Ligi Angielskiej w Eleven Sports Weekend w kanałach Eleven Sports: 17-20 lutego Cage Warriors Fighting Championship w Eleven Sports

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |